Anasayfa » Genel » Disney Plus Ödeme Yöntemleri 2023

Disney Plus Ödeme Yöntemleri 2023

Disney Plus ödeme usulleri ve Disney Plus ödeme alternatifleri mevzusunda sizlere devasa bir içerik oluşturduk. Disney Plus bomba gibi yayın yaşamına giriş yaptı. Dokümansaldan, film ve dizi alternatiflerine kadar çok geniş alanlarda hizmet veren Disney + ödeme usulleri ile de basitlik sağlıyor. Her ne kadar Türkiye ’de yeni yeni ön tasarıya çıkıyor olsa da tüm dünyada etkin bir biçimde kullanıldığını da belirtmeden geçmemek gerekiyor. Bu nedenle hemen hemen tüm ödeme usulleri ile çalıştığını ve süratli bir biçimde hizmet sunduğunu da belirtmeden geçmemek gerekiyor. Kısaca özetlemek gerekirse disney plus ödeme usulleri ve genel özellikleri hakkında şu bilgilere yer vermek olası olur.

Disney Plus Nedir?

Disney + online yayıncılık alt yapısıdır. Netflix gibi Blutv gibi internet üzerinden yayınları, evraksalları, dizi ve filmleri ve özel imalleri izleme olanağı sunar. İnteraktif bir alt yapıya sahip olduğu için son derece etkin ve kullanılabilir özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu nedenle Disney Plus ’tan destek alıp hemen izlemeye başlamak için aylık veya senelik ödeme alternatiflerinden bir tanesini seçim edebilirsiniz.

disney plus ödeme usulleri

Disney Plus Özellikleri

Disney + bünyesinde, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve NatGeo ’nun pek çok yayını barındırır. Üstelik yayın uyuşmaları gereği bu yayınların neredeyse tamamını başka rastgele bir adreste izleme ihtimalinizde bulunmaz. Bu nedenledir ki, yalnızca Türkiye için değil, aynı zamanda tüm dünyada da etkin bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır.

Hiçbir yerde bulamayacağınız, Disney ’in banalleşmiş pek çok yapıtını da bulmak olası olabilir. Azalık tipi bulunmaz başka bir deyişle öbür platformlarda olduğu gibi reklamsız yada koli koli satışı yapılmaz. Disney Plus yalnızca ve yalnızca Doğrudan kullanıma uygun bir biçimde hizmet verir. Bu da kullanmaya başladığınız andan itibaren mesele yaşamaksızın tüm kolileri etkin bir biçimde kullanmaya imkân sağlamaktadır.

Disney Plus Azalık Fiyatı

İki çeşit ödeme usulü bulunur. Bunun ilki aylık tasarıdır. Aylık tasarı dahilinde yalnızca aylık 34.99 TL ödeme yaparak yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Başlangıç için Türkiye ’de kayıt sayılarına göz attığımız zaman %85 ’den daha fazla kullanıcının aylık tasarı ile kaydettiğini görmek olasıdır. Bunun en temel sebebi ise yayınları henüz bütün olarak öğrenmiyor olmamızdan kaynaklanır. Daha sonraki süreçte aynı Netflix ’te olduğu gibi senelik kutularında yoğun bir biçimde  alınmaya başlayacağını görebiliriz.

Bir de Disney Plus ’ın senelik ödeme usulü bulunur. Natürel olarak aylık bazda hesaplama yapıldığında senelik ödeme tasarısının daha ekonomik olduğu neticeyi ile karşılaşmak olasıdır. Senelik ödeme tasarısına yalnızca 349.90 TL ödeyerek sahip olmanız olasıdır. Senelik ödeme tasarıyı içinde iki aylık fiyat parasıza gelmektedir.

Disney Plus Ödeme Usulleri

Online kredi ve banka kartı aracılığıyla ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Disney Plus için ödeme usullerinde kredi ve banka kartları olarak yanında Visa – Mastercard yada Amex alt yapıları aracılığıyla ödeme yapmak olası olmaktadır. Bu ödeme usulleri arasından size uygun olan bir tanesini rahatlıkla kullanarak satın alma harekâtınızı bitirebilirsiniz.

Disney Plus ’ın resmi internet sitesinde başka bir deyişle destek merkezinde Disney Plus ödeme usulleri ve alternatifleri mevzusunda daha fazla ayrıntılı bilgiye yer verilmiştir.

Disney Plus Ödeme Alternatifleri

Şimdilik Türkiye ’de yalnızca online kredi kartı ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ’nın bazı ülkelerinde havale yada nakit kart ile ödeme yapma gibi alternatiflerin de yer aldığını söylemek olasıdır. Dilerseniz ödeme yaptığınız andan itibaren sevmemeniz vaziyetinde Disney Plus azalığınızı da iptal edebilirsiniz. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunur ki, o da iptal etme operasyonu bitirildiktan sonra, Walt Disney sistemine bilgilerinizin kalıcı olarak ilave edildiğidir. Peki ama azalığınızı nasıl iptal edersiniz.?

Öncelikle bilgisayar yada bir  mobil makine üzerinden Disney Plus  üzerinde seans açın ve hemen ardından profil sembolünüzü tıklayın. Ardından karşınıza gelen ekranda hesap kısmını seçerek devam edin. Azalık ekranı karşınıza gelecektir. Karşınıza gelen bu ekrandan Disney + azalığınızı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise alt kısımda aboneliği iptal et alternatifi karşınıza çıkar. Şayet isterseniz azalığınızı neden iptal ettirdiğinize dair bir anket doldurabilirsiniz. Sonrasında ise mevcut fatura döngünüz bitirildiktan sonra azalık fiyatınız hesabınıza Türkiye için yalnızca kredi kartına nakit olarak iade edilir.

Şunu unutmayın ki, hesap silinme operasyonu bütün olarak bitmeden başka bir deyişle döngü bitirilmeden evvel, netlikle Disney hesabınız kapatılmaz. Natürel olarak kullanmaya devam faktörüz için önünüzde rastgele bir mani bulunmamaktadır.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus ödeme alternatifleri, Disney Plus ödeme usulleri mevzusunda bilgi sahibi olmuş oldunuz. Bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus Papara Cashback isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın