Anasayfa » Genel » Disney Plus VPN: 5 Farklı Ücretsiz VPN 2023

Disney Plus VPN: 5 Farklı Ücretsiz VPN 2023

Disney Plus VPN veya Disney Plus fiyatsız VPN, Disney Plus çalışan VPN arıyorsanız bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir. Disney Plus artık Türkiye ’de! Geçtiğimiz günlerde oldukça şatafatlı bir açılış ile yayın hayatına başlayan Disney Plus, pek çok değişik ülkede de yayınlanmaya devam ediyor. Aynı netflixte olduğu gibi yapılan uyuşmalar gereği, Disney Plus ’ın tüm içerikleri tüm ülkelerde yayınlanmamaktadır. Bu nedenle yayın meselesini çözmek ve değişik ülkelerde seans açmak için Disney Plus Vpn alternatifini kullanabilirsiniz.

Disney Plus ’ı Vpn ile kullanmanın iki sebebi bulunmaktadır. Biri Türkiye ’de yayınlanmamış bir dizi yada filmi farkı bir lokasyondaymış gibi izleyebilmek için bir ötekiyi ise yurt dışında iken Türkiye ’de izlemek istediğiniz dizi veya filmleri izleyebilmek için…

Alternatifi de fiyatsız VPN ’lerle çözmek muhtemeldir. Yalnız VPN alternatifleri söz mevzusu olduğunda hudutları aşmak için bazı vaziyetlerde süratinizin yavaş kalabileceğini de unutmayın. Özellikle yurt dışından Türkiye ’ye Doğru VPN kullanırken internet süratinde bir mesele olmazken, Türkiye ’den yurt dışına Doğru VPN açtığınız zaman aralıklarla mesele olabilmektedir.

disney plus vpn

Disney Plus VPN İle Çalışır Mı?

Bu sualin ülkeden ülkeye değişik yanıtları olabilir. Disney Plus her ülkenin yayın haklarını ayrı ayrı almak gidişatında kalabilir. Bu nedenle bir ürüne yada bir yayına erişmek istediğiniz de şu biçimde bir ihtar ile karşılaşmanız natüreldir: “Sorry, Disney+ is anekdot available in your region.” Bu sizin bulunduğunuz bölgede o film yada dizinin yayınlanmadığı anlamına gelebilir. Bu nedenle yayın hakları meselesini aşmak için o bölgeden internete giriyor gibi görünmeniz gerekir. Şu an ki teknoloji ile VPN dışında bu meseleyi çözmeniz hem anlamsız hem de pahalı olacaktır.

Başka bir deyiş ile Disney Plus ’ın VPN ile çalıştığını ve gerçeğinde VPN ’in bulunduğu coğrafyaya yada ülkeye göre değişik çözümler sunduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Disney Plus VPN İle Nasıl İzlenir?

Öncelikle yazımızın son kısmında değişik VPN alternatiflerine yer vereceğimizi belirtmek isteriz. Yalnız daha evvelinde VPN nedir? Nasıl bağlanılır? Gibi suallerin de yanıtına yer verelim istedik. VPN Nedir? bu sualin yanıtını şu biçimde vermek muhtemeldir. Her, bilgisayar yada uslu aygıt internete bir ip adresi ile giriş yapar. Bu ip adresi sizin internete nereden bağlandığınız hakkında da ipuçları verecektir.

Disney Plus gibi işletmeler bölgesel bazda lisans uyuşması yaptıkları için bir ürünşöhret izlenmesi yada gösterilmesi için bölgesel bazda özelliklere yer verirler. Başka bir deyiş ile Türkiye ’den internete bağlanmayı seçim ettiyseniz, yalnızca ve yalnızca Türkiye ’de yayın haklarına izin edilen ürünleri izleyebilirsiniz. Oysa ki, Almanya ’da  yada değişik bir ülkede ön gösterimi yapılan başka bir evraksal – çizgi film yada filmi oradan bağlanmış olsaydınız rahatlıkla izleyebilirdiniz. Bu da VPN ’in lüzumlu olduğu anlamına gelmektedir.

VPNler sizin ip adresini saklayarak ve başka bir adresten bağlanıyormuşunuz gibi göstererek değişik lokasyonlardan köprü kurar. Misalin Almanya üzerinden Disney + izlemek istediğinizi varsayalım. Disney Plus Vpn ’i Almanya üzerinden kurarak iletişiminizi oradan sağlamanız muhtemel olmaktadır.

VPN hizmeti söz mevzusu olduğunda onlarca değişik fiyatlı yada fiyatsız alternatif bulmak muhtemeldir. Özellikle fiyatlı VPN çok büyük bir sektör halini almıştır. Değişik lokasyonlar üzerinden suratlarca değişik aygıt aracılığıyla ip takılmasına tutulmadan Disney ile alakalı içeriklere erişmek muhtemel olmaktadır.

Disney Plus Fiyatsız VPN

Değişik VPN alternatifleri hakkında oldukça detaylı bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Özellikle Disney Plus son derece ayrıcalıklı ve nitelikli bir alternatif olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bizim Disney Plus fiyatsız VPN alternatifleri söz mevzusu olduğunda ilk olarak önereceğimiz firma ExpressVPN ’dir.

Express VPN hakkında

Fiyatsız bir versiyonu bulunsa da, gerçeğinde fiyatlı olarak hizmet sunan bir vpn hizmetidir. Hali hazırda dünya üzerinde en ayrıcalıklı ve en nitelikli VPN hizmeti sunan şirket dendiğinde ilk olarak uslara Express VPN kazanç.

Devamlı olarak çalışan ve tesirli bir iletişim sunan bir VPN markasıdır. Güvenliğinize %100 ehemmiyet gösterir. Bu nedenle değişik bir lokasyondan bağlanmanız gerektiğinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Express VPN dünyanın 90 ’ın üzerinde noktasından iletişim yapmanıza imkân sağlar. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Nord VPN Hakkında

Dünya üzerinde en fazla seçim edilen VPNlerden bir tanesidir. Hali hazırda BuzzFeed, Forbes, TEDX ve hatta BBC ’de faal olarak Nord VPN ürünlerinden destek almaktadır. Yalnız aynı Express VPN ’de olduğu gibi Nord VPN ’de fiyatlı olarak ürünlerini pazarlayan bir vpn olarak dikkat toplar. Nord VPN ’in iki yıllık tasarısında indirim olduğunu ve daha ekonomik satın almak için sınayabileceğinizi de andırdıralım. Aynı zamanda 30 günlük para iadesi garantisi de sunar.

Nord VPN İndir

Disney Plus Çalışan VPN

Şimdiye kadar iki değişik vpn alternatifinden bahsettik. Bu iki alternatifinde fiyatlı versiyonları bulunuyor olsa da esasta ikisi de fiyatlı vpn hizmetleri olarak öğrenilirler. Şimdi de sırada fiyatsız vpnler hakkında bilgi vermek var. Kısaca bu VPN lerin kimilerinde sürat kesintisi, kimilerinde de günlük limit olduğunu belirtmekte fayda var.

Hotspot Shield – Disney Plus VPN

Yalnızca Disney+ kullanacaksanız aşırısıyla yeterli bir VPN alternatifi olarak dikkat toplar. Aynı zamanda en üst düzey güvenlik tedbirine sahip vpn şirketleri arasında yer aldığını da belirtmiş olalım.

Hotspod Shield VPN İndir

TunnelBear – Disney+ Fiyatsız VPN

Bir program kurmanız gerekiyor. Vasati olarak 20 değişik ülkede kullanım kolaylığı sağlıyor. Fiyatsız kullanımda ne yazık ki aylık 500 mb ile hudutlu olduğu için uzun soluklu bir seyir sevinci vermiyor.

TunnelBear VPN İndir

Speedify – Disney Plus VPN

Performans söz mevzusu olduğunda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 50 değişik ülke alternatifi bulunuyor. Aynı zamanda fiyatsız modu ile otuz günlük kullanımda 5 gb bilgi hakkınız bulunuyor. Ayda birkaç bölüm dizi izleyecekseniz aşırısıyla yeterli olacaktır.

Speedify VPN İndir

Windscribe – Disney Plus VPN Programı

Bizim nasihat ettiğimiz VPN işletmesi olarak Windscribe ilk sırada yer alır. 20 değişik ülkede sunucuları bulunduğu için gönül rahatlığıyla seçim edilebilir. Aynı zamanda her kullanıcıya 10 gb bilgi hakkı sunduğu için istediğiniz Disney Plus dizisini de rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Windscribe VPN İndir

Disney Plus Nedir

Disney Plus dünyada onlarca değişik ülkede hizmet veren yeni nesil dijital yayıncılık hizmetidir. Esasta bazı değişiklikleri olsa da Netflix ve Blutv gibi platformlarla aynı manada hizmet verir. Disney ’in hali hazırda tescil hakları bakımından pek çok değişik dizi ve film ile yayın uyuşması bulunur. Bunlardan kimilerini ise kendi işletmeleri bünyesinde yakaladıkları için pazara bir sıfır önde giriş yaptıklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Pek çok anlamda Disney Plus hem ayrıcalıklı hem de nitelikli bir alternatif olarak ön tasarıya çıkar. İyi zaman geçirmek, nitelikli çizgi film – dizi – film ve dokümansalları izlemek istiyorsanız Disney Plus ’tan yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Türkiye ’de yeni yayın hayatına başlamış olsa da oldukça ayrıcalıklı pek çok ürün ve hizmet ile ön tasarıya çıktığını söyleyebiliriz.

Disney Plus Abonelik Fiyatı

Disney Plus ’ta değişik yayın kutuları bulunmaz. Yalnızca ana kutu aylık ve senelik olarak satılır. Şayet senelik olarak satın almak isterseniz iki aylık kısmını ödemezsiniz. Kısaca şu biçimde açıklamak yanlış olmayacaktır.

Aylık olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz meblağ: 34,99 TL olurken Senelik olarak satın almak isterseniz de ödeyeceğiniz meblağ: 349,90 TL olacaktır. Bu sayede iki ay yetersiz ödemiş olursunuz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus fiyatsız VPN, Disney Plus VPN, Disney Plus çalışan VPN mevzularında dayanakçı olmuş olduk. Bir öbür içeriğimiz olan Disney Plus Fiyatsız Hesaplar isimli içeriğimizi araştırabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın