Anasayfa » Genel » Disney Plus Yeni İçerikler (Temmuz) 2023

Disney Plus Yeni İçerikler (Temmuz) 2023

Disney Plus yeni içerikler, Disney Plus yeni filmler, Disney Plus yeni diziler, Disney Plus temmuzda ilave edilecek filmler ve diziler, Disney Plusa gelecek diziler konusunda takviyeye gereksinimi olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde dayanakçı olacaktır. Disney Plus, Temmuz ayı için altta yer alan içerikleri listesine dahil etmeyi amaçlıyor.

Disney Plus, 14 Haziran 2023 tarihinde yaşamımıza dahil edilerek biz dizi ve film severleri fazlasıyla sevindirdi. Her ne kadar birkaç sorunu olsa da uygulamanın şu haliyle kullanılmayacak veya izlenmeyecek gidişatta değil. Disney Plus ’u telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirerek tüm içerikleri izleyebilirsiniz. Disney Plus ’a gelecek olan filmler ve diziler için altta yer alan  listeye göz atabilirsiniz.

Bilgi: Disney Plus ’daki tüm içerikleri izleyebilmek için Disney+ uygulamasına kayıt olmanız gerekir. Şayet kayıtlı değilseniz şimdi resmi siteye giderek kayıt olabilirsiniz.

Disney Plus Yeni İçerikler Temmuz 2023

Disney+ uygulamasına; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve daha fazla kategoride bir çok yeni film / dizinin gelmesi bekleniyor. Disney+ resmi internet sitesinde yayınlanan bilgilere göre Amerika Birleşik Devletleri ’de Temmuz ayında yayına girmesi beklenen tüm içerikler altta yer alıyor. Gün gün ve hafta hafta sizlere tüm içeriklerin bilgisini hisseleştik. İçeriklerin Türkiye ’de ne zaman etkin olacağı, ne zaman izlenebilir olacağı henüz belirli değil.

Bilgi: Disney Plus ’daki tüm içeriklere ulaşmak istiyorsanız Disney Plus VPN hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Başka Bir Deyişle bu diziler direk olarak ilk evvel Amerika Birleşik Devletleri üzerinden yayına alınacağından Türkiye ’ye gelmesi uzun sürebilir. Bu surattan VPN servisleri ile beraber Amerika Birleşik Devletleri yayınlanan tüm içerikleri Türkiye ’ye gelmeden izleyebilirsiniz. Şayet VPN ile Disney Plus kullanmak istiyorsanız Disney Plus VPN isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

disney plus yeni içerikler

1 Temmuz

1 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

50 Shades of Sharks The Birth of Big Air The Good, the Bad, the Hungry Hawaiian: The Legend of Eddie Aikau Raging Bull Shark Slaying the Badger World ’s Biggest Tiger Shark? World ’s Biggest Great White?

4 Temmuz

4 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

America The Beatiful – Premiere

6 Temmuz

6 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

PS Masks S5, 8 Bölüm Marvel Bölüm 5

8 Temmuz Cuma

8 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

The Wonderful Summer Of Mickey Mouse

13 Temmuz Günü

13 Temmuz  günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

Chibi Tiny Tales S1 Life Below Zero: Next Generation S4 Spidey and His Amazing Friends S1, 4 Bölüm Marvel Final – Bölüm 6

15 Temmuz

15 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

Explorer: The Deepest Cave Zombies 3

20 Temmuz

20 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

Mira, Royal Detective S2, Bölüm 4 Siempre Fui Yo Tudo Igual

27 Temmuz

27 Temmuz günü yayına alınacak olan içerikler alttaki gibidir.

High School Musical: The Musical: The Seris Sezon 3 – Bölüm 301 Light & Magic

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber Disney Plus Temmuz ayında ilave edilecek diziler, Disney Plus yeni diziler, Disney Plus yeni filmler, Disney Plus ilave edilecek filmler, Disney Plus yeni ilave edilen içerikler gibi başlıklarda bilgi vermiş olduk. Değişik bir içeriğimiz Disney Plus ücretsiz izleme isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın