Anasayfa » Genel » Ecem Aka

Ecem Aka

Ecem Aka Biyografisi

“İşte Benim Tarzım” 7. Sezon müsabakacısıdır.

Ecem Aka, 1990 senesinde İzmir ’de doğmuştur. Aslen İzmirli olan şu an istanbul ’da ikamet eden Ecem Aka, Atatürk İş Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.

2015 senesinde yayınlanan 3. Sezon İşte Benim Tarzım müsabakasına da katılmış, sıraya alınmış ancak ona gizeme gelmeden sezon bitmiştir. İstanbul ’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.

Ecem Aka, konutludur ve bir çocuğu vardır. Temel ile Dursun İstanbul ’da adlı filmde hemşire rolünde oynadı.

Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü vizyona giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan ’ın oynadığı ve Deniz Denizciler ’in rejisörlüğünü yaığı “Türk Lokumu” isimli sinema filminde rol aldı.

Ecem Aka, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Tarzım” 7. Sezon müsabakasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yeniden Hikaye Serter‘in yapacağı müsabakanın jüri aboneleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Misafir jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü müsabakada olacak. Müsabakacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile gayret edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Türk Lokumu Sinema Filmi
2015 – Temel ile Dursun İstanbul’da Hemşire Sinema Filmi

İçeriği Oyla

Yorum yapın