Anasayfa » Genel » Efsanevi Renault Toros modelinin yeni versiyonu yola çıktı! Elektrikli Peki, elektrikli Renault Toros’un Türkiye fiyatı ne kadar?

Efsanevi Renault Toros modelinin yeni versiyonu yola çıktı! Elektrikli Peki, elektrikli Renault Toros’un Türkiye fiyatı ne kadar?

Türkiye ’de en çok satılan ve yaygın olarak seçim edilen araba modellerinden biri olan Renault Toros, elektrikli yeni modeliyle Türkiye ’de yollarda yerini almaya hazırlanıyor. Duyurulduğu ilk günden itibaren özellikle Türkiye ’de geniş yankı uyandıran elektrikli Renault Toros modelinin maliyeti ise inceleniyor.

Otomotiv sektöründe elektrikli taşıtlara olan alaka bir hayli çoğalmış vaziyette. Şirketlerden peş peşe gelen elektrikli araba atakları ise dikkat topluyor. Renault ise Türkiye ’de sanki efsaneleşen Toros modelinin yeni elektrikli versiyonunu piyasaya sundu. 2023 senesine süratli giren Renault, elektrikli Toros modelini Türkiye ’de de satışa sunacak.

ELEKTRİKLİ RENAULT TOROS YOLA ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR!

Efsanevi Renault Toros modelinin yeni versiyonu yola çıktı! Elektrikli Peki, elektrikli Renault Toros'un Türkiye fiyatı ne kadar?

2023 senesinde ehemmiyetli bir saldırı yapan Renault, R5 modeli başta olmak üzere R12 ve R9 modellerini de satışa sunmaya hazırlanıyor. Fransız araba devi Renault ’dan gelen bu yenilikler ise dikkat çekti. Sanki basmakalıplaşan Renault Toros modelinin elektrikli modeli büyük ses getirdi.

Elektrikli motor alternatifi ile satışa çıkacak araba bir hayli değişik model üzerinde de çalışmalarına devam ediyor. Renault ’un üzerinde çalıştığı modeller arsında R2, R9 ve R12 modelleri yer alıyor.

ELEKTİKLİ RENAULT TOROS MALİYETİ NE KADAR?

Renault ’un günümüzde bir hayli pazarda elektrikli arabaları henüz satışa sunulmuş değil. Türkiye ’de Zoe modeli ile satışa çıkan Renault, 2023 senesinde yeni elektrikli taşıtlarını da satışa sunacak. Sektörden edinilen bilgilere göre Renault tarafından Zoe modelinin rafa kaldırılacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda şirket tarafından ülke bazlı satışlar yapılması amaçlanıyor.

2023 model Renault Toros için tanımlanan maliyet ise dikkat çekti. Zoe modeli ile aynı maliyete sahip elektrikli Renault Toros modelinin 800 bin TL ile 1 milyon TL arasında bir maliyet ile satışa çıkması bekleniyor. Ortaya çıkan iddialara göre Kasım ayında elektrikli Renault Toros modelinin yollarda olması beklendiği ifade ediliyor. Vasıtanın teknik özellikleri ve tasarımı ise dikkat topluyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın