Anasayfa » Genel » Tesla’dan sonra bir indirim müjdesi de Ford’dan geldi!

Tesla’dan sonra bir indirim müjdesi de Ford’dan geldi!

Tesla’dan sonra Ford’da elektrikli vasıta grubunda indirime gittiğini duyurdu.

Tesla'dan sonra bir indirim müjdesi de Ford'dan geldi!

Ford’dan yapılan açıklamada, imal çoğalışı ve indirimlerin, gelişen elektrikli vasıta pazarında Ford’u ehemmiyetli bir alternatif olarak konumlandırmaya devam edeceği belirtildi.

Mustang Mach-E’nin alıcılarının 3’te 2’sinin rakip markalardan geldiği aktarılan açıklamada, modelin geçen sene Amerika Birleşik Devletlerindeki 3 numaralı elektrikli araba olduğu ifade edildi.

Açıklamada, Ford’un halihazırda elektrikli vasıta alıcılarına bir kamyon, SUV ve minibüs sunduğu andırdırılarak, 2023’te bu modellerin ölçekli imali için çiğ madde ve pillerin güvence altında olduğu bilgisi paylaşıldı.

Aktüel maliyetlendirmenin, süratle değişen pazarda modeli rekabetçi yakalama tasarısının bir parçası olduğuna işaret edilen açıklamada, Mustang Mach-E’nin maliyet başkalaşımlarının bulunduğu tabloya da yer verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen firmanın alıcılardan mesul yetkilisi Marin Gjaja, alıcıların bekleme vakitlerini eksiltmek, rekabetçi maliyetler sunmak ve rakipsiz bir alıcı tecrübeyi oluşturmak için daha fazla elektrikli vasıta üreteceklerini belirterek, “Coşku verici elektrikli vasıtalar üretmeye devam ederken, elektrikli vasıtalarımızı herkes için daha ulaşılabilir hale getirmek için hudutları zorlamaya devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın