Anasayfa » Genel » Elite dizisi İsadora Kim, kaç yaşında? Elite İsadora İnstagram adresi

Elite dizisi İsadora Kim, kaç yaşında? Elite İsadora İnstagram adresi

Carlos Montero ve Darío Madrona tarafından planlanan Seçkine dizisi, Pretty Little Liars ve Riverdale gibi dizileri hoşlananlar için müthiş bir gençlik gizem trajiğidir. Bugün Netflix’te 7. sezonu yayınlanan sevilen Seçkine dizisinin oyuncu kadrosu oldukça merak edilmektedir. Oyuncu kadrosuna sonradan katılan İsadora şahsiyetini canlandıran Valentina Zenere hoşluğu ve performansıyla izleyicileri kendine hayran vazgeçti. Arjantin doğumlu olan Valentina Zenere’nin yaşamı izleyiciler tarafından ‘Seçkine dizisi İsadora Kim, kaç yaşında? Seçkine İsadora İnstagram adresi’ biçiminde arama motorlarında merak edilerek incelenmektedir. Haberimizde Valentina Zenere’ye dair merak edilenleri ayrıntılı bir biçimde kavrattık. Peki Seçkine dizisi İsadora Kim, kaç yaşında? Seçkine İsadora İnstagram adresi…

Elite dizisi İsadora Kim, kaç yaşında? Elite İsadora İnstagram adresi

Valentina Zenere Kim?

Valentine Zenere, Arjantinli oyuncu, model ve şarkıcıdır. 15 Ocak 1997’de Buenos Aires, Arjantin’de yaşama gözlerini açmıştır. Buenos Aires’te doğan Zenere genç yaşta, hem tiyatro hem de müzikal komediye alaka gösterdi. Minik ekranda ilk gösterim çıkışı, Barbie [2] için bir reklam filmi oldu. 2010 senesinde, üç yaşındayken Casi Ángeles Neredeyse Melekler ‘in dördüncü sezonunda rol aldı.

2011’de Jessica Cervantes’ı oynayan Los Unicos The Only Ones isimli şovda yer aldı. Aynı sene, Tatlı Viktorya Yarıyılı ve Tutta Frutta kampanyaları için modellendiği Multitalent Agency gençlik kadrosunda bir model olarak vazife yaptı.

2013 senesinde Agustín Bernasconi ile beraber oynadığı genç-telenovela Aliados’ta Allies rol aldı. 2014’te gösterinin ikinci senelerinde devam eden rolü olan Maia Mariel Percossi’nin kardeşi Mara Ulloa’yı oynadı. Ekim 2019 senesinde Disney Channel’ın sevilen ve çok hoşlanılan Latin Amerika dizisi Soy Luna’da Amm Smith’i canlandırdı. Soy Luna dizisiyle tanınan ve galibiyet basamaklarını yükselten Zenere, şimdilerde oldukça tanınan galibiyetli oyuncu konumundadır.

Şimdilerde de kariyerini Netflix’in Gençlik dizisinde devam ettirmektedir. Seçkine dizisi oyuncu kadrosuna sonradan katılan Valentine Zenere dizide İsadora şahsiyetini canlandırmaktadır. Hoşluğu ile baş döndüren hoş oyuncu, oyunculuk performansıyla kendine hayran vazgeçiyor.

Valentina Zenere kaç yaşında?

15 Ocak 1997 Arjantin doğumlu genç oyuncu günümüzde 25 yaşındadır.

Valentina Zenere burcu nedir?

Oğlak burcudur.

Valentina Zenere nerelidir?

Buenos Aires, Arjantin

Saç rengi ve göz rengi

Hoş oyuncu sarışın natürel, mavi gözlüdür.

Valentina Zenere Boy ve Kilo

Valentina Zenere’nin boyu 165 cm ve kilosu ise 53’tür.

Valentina Zenere İnstagram adresi nedir?

Valentina Zenere’nin İnstagram hesabı @valentinazenere’ dir. Oyuncunun Instagram hesabında 10.4M kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın