Anasayfa » Genel » Elite dizisi Samuel Kim, kaç yaşında? Elite Samuel İnstagram adresi

Elite dizisi Samuel Kim, kaç yaşında? Elite Samuel İnstagram adresi

Netflix’in popüler dizisi Seçkine, 2018 senesinden beri etkileyici mevzusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile beğenilen filmler arasında yer almaktadır. En son 6. sezonu ile Netflix ekranlarında yayınlanan Seçkine dizisinin oyuncu kadrosu merak edilerek incelenmektedir. Yakışıklılığı ve oyunculuk performansı ile genç kızların kalbini çalan İtzan Escammilla’nın hayatı merak edilen mevzular arasında yer alıyor. Peki Seçkine dizisi Samuel Kim, kaç yaşında? Seçkine Samuel İnstagram adresi…

Elite dizisi Samuel Kim, kaç yaşında? Elite Samuel İnstagram adresi

İtzan Escammilla hayatı 

Bütün ismi İtzan Escamilla Guerrero olan İtzan Escammilla, 31 Ekim 1997 ’de İspanya ’nın başşehri Madrid ’de dünyaya geldi. Madrid ’de Rota isimli mektepte oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa başladı. Genç oyuncu, internette en çok takip edilen Instagram şahsiyetlerinden biri olmasıyla da namlıdır.

Kariyerinin ilk günlerinde, hünerli sanatçı, Francisco 15 sene olarak sahne aldığı Cable Girls gösterisinde yer aldı. İlk olarak 2016 senesinde İspanya ’da yayınlanan Victor Ros isimli dizide rol aldı. Bu dizideki John kişiliği ile tanınmaya başladı. Dizide Joan ’ın üvey oğlu john şahsiyetine hayat verdi. Bu dizinin ardından 2017 senesinde Simon Bolivar kişiliğini kapsayan tarihi kurgu dizisi olan El Ministerio del Tiempo ’da ufak bir rol aldı.

Aynı sene Netflix ’te yayına giren Las Chisas del Cable Kablo kızları isimli dizide Fransisco rolüne hayat verdi. 2018 senesinde aktris Malena Alterio ve Belen Cuesta ile beraber Los Playso Paralel Cihanlar isimli tiyatro oyununda yer aldı. 2019 senesinde Itzan fotoğrafsal çıkışını Carlos Val ’in idarediği “Planeta 5000” isimli bir filmle yaptı. Ayrıca, oyuncu kumpaslı olarak profesyonel resim çekimlerini, şahsi yaşam stilini, dost ve aile görüntülerini, aktiflik görünümlerini ve çok daha aşırısını yükleyerek dinleyicilerini eğlendirir.

Netflix ’in 2018 senesinde piyasaya sürdüğü İspanya imali dizisi Seçkine ’de aldığı Samuel Garcia ile ünlendi. Dizide Danna Paola, Maria Pedraza, Jaime Lorente, Miguel Herran ve Ester Exposito gibi adlarla beraber yükseldi. Sadece İspanya ’da değil tüm Avrupa ülkelerinde de popüler olan dizinin 3.sezonunda da yer alan genç oyuncu, hali hazırda bu dizide yükselişini sürdürmektedir. Gözde oyuncuları Scarlett Johansson, Antonia Banderas ’tır. En hoşlandığı şarkıcı ise Taylor Swift ’tir.

İtzan Escammilla kaç yaşında?

31 Ekim 1997 doğumlu oyuncu günümüzde 25 yaşındadır.

İtzan Escammilla aslen nerelidir?

Oyuncu İspanya’lıdır.

İtzan Escammilla hangi burç?

31 Ekim 1997 doğumlu oyuncu akrep burcudur.

İtzan Escammilla Boy ve Kilo

oyuncu 180 cm uzunluğundadır.

İtzan Escammilla İnstagram adresi nedir?

İtzan Escammilla’nın İnstagram hesabı @itzan.escamilla’ dır. Oyuncunun Instagram hesabında 6,7M kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

 

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın