Anasayfa » Genel » Elite dizisi Raúl Kim, kaç yaşında? Elite Raúl İnstagram adresi

Elite dizisi Raúl Kim, kaç yaşında? Elite Raúl İnstagram adresi

Netflix’in 2018 senesinde izleyiciyle buluşturduğu Seçkine dizisi oldukça beğenilen popüler diziler arasında yer alıyor. 6. sezonu yayınlanması ile yeni suratlar gören izleyiciler, oyuncuların kim olduklarına dair araştırmalar yapmaya başladı. Oyuncular arasında merak edilen  Raúl karekterini canlandıran Alex Pastrana yer alıyor. Seçkine dizisinin 6. sezonu oyuncu kadrosuna katılan Alex Pastrana’ya dair merak edilenleri haberimizde derledik. Peki Seçkine dizisi Raúl Kim, kaç yaşında? Seçkine Raúl İnstagram adresi…

Elite dizisi Raúl Kim, kaç yaşında? Elite Raúl İnstagram adresi

Alex Pastrana Kim?

Seçkine dizisinin 6. sezonunda oyuncu kadrosuna katılan galibiyetli genç oyuncu Alex Pastrana, yakışıklılığı ve oyunculuk performansı ile alkışları üzerine toplamış vaziyette. 

12 Şubat 1992 tarihinde Karakas, Venezuela’da dünyaya gelen Alex Pastrana, aslen Venezuelalı’dır. İspanyol oyuncu aynı zamanda modeldir. Popüler TV programı Welcome to Eden’daki Ulises rolüyle tanındı.

Alex daha öncekinden mühendisti ama oyunculuğu beğendiğini bilince her şeyden bıraktı. Erasmus programını takribî beş sene evvel Paris’te tamamladı ve orada kalıp mühendis olarak çalışmayı tasarladı. Ancak mukadderatın usunda genç oyuncu için başka bir şey vardı.

İlk başta mühendis olmak istedi ama bunun yerine oyunculuğa ve kameralara aşık oldu. Kısa vakit sonra mühendis olmayı vazgeçti ve tüm dikkatini oyunculuk kariyerine verdi.

Paris’te Erasmus yaptıktan sonra, tiyatro ve sinemaya her zaman ilgi duyduğu için Madrid’e geri döndü ve mektebe kaydetti. Başladığında oyunculuk hakkında pek bir şey öğrenmiyordu ama kısa müddette daha iyi olmak istedi. Daha sonra en iyi olduğunu düşündüğü mektebe kaydetti.

Şimdilerde de Netflix ekranlarında yayınlanan Seçkine dizisinde Raúl kişiliğini canlandırdı. Onun için hayranları yükselen bir yıldız diye övgü ediyor. 

Alex Pastrana kaç yaşında?

12 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelen oyuncu günümüzde 27 yaşındadır.

Alex Pastrana aslen nerelidir?

Yakışıklı oyuncu Venezuelalı’dır.

Alex Pastrana hangi burç?

12 Şubat 1992 doğumlu oyuncu kova burcudur.

Alex Pastrana Boy ve Kilo

1,7 metre ve 63 kilogram ağırlığındadır.

Alex Pastrana saç ve göz rengi

Oyuncunun koyu kahverengi gözleri ve siyah saçları var.

Alex Pastrana İnstagram adresi nedir?

Alex Pastrana’nın İnstagram hesabı @alexpastrana’dır Oyuncunun Instagram hesabında 67,4B kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

 

 

 

5/5 - (2 Oy)

Yorum yapın