Anasayfa » Genel » Elite dizisi Ari Kim, kaç yaşında? Elite Ari İnstagram adresi

Elite dizisi Ari Kim, kaç yaşında? Elite Ari İnstagram adresi

Netflix’in 2018 senesinden itibaren yayınlanan Seçkine dizisi popülerliğini hali hazırda gözetmektedir. Oyuncu kadrosu ve mevzusu ile alkışları üzerine toplayan Seçkine dizisinde, oyuncu kadrosundaki adların kim oldukları merak edilmektedir. Dizide Ari şahsiyetini canlandıran Carla Diaz’ın kim olduğu ve yaşamı merak edilen mevzular arasında yer alıyor. Carla Diaz’a dair tüm merak edilenleri ayrıntılarıyla haberimizde yer verdik. Peki Seçkine dizisi Ari Kim, kaç yaşında? Seçkine Ari İnstagram adresi…

Elite dizisi Ari Kim, kaç yaşında? Elite Ari İnstagram adresi

Carla Diaz yaşamı

Seçkine dizisinde Ari şahsiyetini canlandıran Carla Diaz’ın kim olduğu ve yaşamı merak edilerek incelenmektedir. 19 Temmuz 1998 tarihinde İspanya’nın başşehri Madrid’de dünyaya geldi. Henüz ufak yaşlarda iken ailesi tarafından oyunculuğa ve dansa yönlendirildi. Ufaklığından beri oyunculuk ve dans ile iç içe olan oyuncu 2009 senesinde oyunculuğa ilk adımını çocuk oyuncu olarak attı.

Carla Diaz, daha evvel İspanyol drama gerilim dizisi El Internado ’da Lucia isminde genç bir kızı canlandırmıştı. Diaz dostlarıyla takılmayı, sıcak havalarda seyahat etmeyi ve yol süresince harika resimler sürüklemeyi hoşlanır.

Carla, Nayat Ben Barek rolünü oynadığı El Principe, Elisa Silva ’yı oynadığı Seis hermanas ve Madres gibi popüler TV dizilerinde de rol almış.

Carla Diaz kaç yaşında?

19 Temmuz 1998 doğumlu oyuncu günümüzde 24 yaşındadır.

Carla Diaz aslen nerelidir?

19 Temmuz 1998 Madrid doğumlu genç oyuncu İspanya’lıdır.

Carla Diaz hangi burç?

19 Temmuz 1998 doğumlu oyuncu yengeç burcudur.

Carla Diaz Boy ve Kilo

Oyuncu 163 cm ve 52 kilogram ağırlığındadır.

Carla Diaz İnstagram adresi nedir?

Carla Diaz’ın İnstagram hesabı @imcarladiaz’dır. Oyuncunun Instagram hesabında 1,8M kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın