Anasayfa » Astroloji » En akıllı insanlar, bu burçlardan çıkıyor! İşte liste

En akıllı insanlar, bu burçlardan çıkıyor! İşte liste

Zekânın genetik olduğu kadar etrafsal etmenlerden de etkilendiği, günümüzde ispatlanmış bulunuyor. Ancak astrologların yaptığı çalışmalar, us ile burçlar arasında netlikle bir bağ olduğunu göstererek, zekiliğe başka bir bakış açışı getiriyor. Bu sebeple bazı burçlara sahip olan insanların duygularının sesini dinlemesi son derece sıradan iken; bazı burçlar doğuştan zeki olmalarının avantajlarını dibine kadar kullanıyor.

Her burcun sahip olduğu birtakım karakteristik özellikler, o burca sahip olan insanların nasıl biri olduğunu tanımlamada son derece tesirli oluyor. Bu noktada bazı burçlara sahip olan insanlar, ateş gibi bir hiddete sahip olurken; bazı burçlara sahip olan insanlar ise kuş gibi özgür olmak istiyor. En talihlisi ise bu listede yer alan ve Zodyak kuşağının en uslularını oluşturan burçlara sahip olan insanlar oluyor. İşte en uslu dört burç…

SAHİP OLDUKLARI ZİHİN HERKESTEN DEĞİŞİK DÜŞÜNMELERİNİ SAĞLIYOR

En akıllı insanlar, bu burçlardan çıkıyor! İşte liste

Listede olmasına kimselerin afallamayacağı Kova burcu bireylerinin halihazırda güçlü olan analitik akılları, diğer insanlardan bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Bu sebeple değişik bakış açılarına sahip olan Kova burcu bireyleri, adımlarını usuna göre atarak, duygularını pek de önem vermiyor. Bu da şüphesiz galibiyeti getiriyor.

Gayretlilikleri herkesin bilindiği üzereyi olan Başak burcu şahısların bu denli tasarılı ve programlı olması elbette tesadüfi değil. Bütün aksine Zodyak kuşağının en uslu insanlarından biri olan Başak burcu bireyleri, manasına uyumayan hiçbir işe girişmiyor. Bu da Başak burcu bireylerinin elini attığı her alanda zaferli olmasını sağlıyor.

USLU KARAR ALMALARI TESADÜFİ OLARAK ORTAYA ÇIKMIYOR

Kova ve Başaklar kadar anlamıyla hareket ettiğini dışarıya hissettiren Oğlak burcu şahısları da son derece zaferli insanlar. Zati zaferli olmak için dünyaya gelmiş gibi gece gündüz çalışan Oğlak burcu, galibiyetini bu çalışmasına borçlu olsa da onların usunu hafife almamak gerekiyor. Çünkü, Oğlak burcu bireyleri, doğuştan gelen manasal içgüdüleri ile fırsatları çok iyi kokluyor.

Listenin sonunda olan Akrep burçlarının zekâsal eforlarının çok yüksek olduğu mevzusunda hemen hemen tüm astrologlar hemfikir. Kaldı ki, Akrep burcu bireyleri için Zodyak kuşağının ‘süper akılları ’ sınıyor. Bu sebeple çok iyi us yürüten Akrep burcu bireyleri, her işin altından bir biçimde kalkmanın yolunu buluyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın