Anasayfa » Genel » FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde FTX borsası battı mı? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize FTX borsası battı mı? Sualinin Doğru yanıtını verdik. Aynı zamanda FTX iflas mı etti, FTX borsası son dakika, FTX borsası Twitter başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Dünya ’nın en popüler ve en büyük borsalarından bir tanesi olan FTX borsası her geçen gün ayrı bir skandalla yeni güne uyanıyor. FTX hakkında internette birden fazla bilgi bulunuyor ve bu bilgilerin bir çoğu FTX borsasının batacağı mevzusunda manipülasyonları kapsıyor. Bugün yeni gelen haberlere göre FTX hakkındaki son vaziyet netleşmiş oldu.

FTX battı mı

FTX Borsası Battı Mı?

Dünya ’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan FTX iflas ettiğini az evvel duyurdu.

İlanını Twitter üzerinden veren FTX alttaki anekdotlarla ilanı tüm ulus ile paylaşmış oldu.

Press Release pic.twitter.com/rgxq3QSBqm

— FTX @FTX_Official November 11, 2023

FTX Borsası Son Dakika

Binance tarafından satın alınacak olan FTX borsası son anda yapılan yeni Binance ilanıyla beraber Binance ’ın FTX ’i satın almaktan bırakmasıyla hayli bir sarsıldı. Binance, FTX kripto para borsası için şu açıklamalarda bulundu; “Başlangıçta umudumuz, FTX alıcılarına likidite sağlamada destek olabilmekti, ancak meseleler bizim hakimiyetimizin veya dayanak etme maharetimizin ötesinde” dedi.

FTX ’e Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu SEC, Emtia Vadeli Harekât Kontratları Kurulu CFTC tarafından analiz kararı verilmişti.

FTX ’in Sahibi Kim?

FTX borsasının sahibi Sam Brankman – Fried ’tir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın