Anasayfa » Astroloji » En hassas burçlar belli oldu! Her an ağlayabilirler

En hassas burçlar belli oldu! Her an ağlayabilirler

Astroloji tutkunlarının özel alanı olan burçların karakteristik özellikleri, aynı burca sahip olan şahısların neden birbirine benzediğini ya da aynı burçlar ile uyuşmaya vardığını sarih bir biçimde bize gösteriyor hakikatinde. Bu mevzuda rakamsız çalışma yapmış olan astrologlar ise, burçları genellikle karakteristik özelliklerine göre grupluyor. Misalin ateş burçları ismini saman gibi olan hiddetinden alırken; su burçları ise ismini sık sık gösterdiği duygusallığından alıyor.

Yeniden de bu gidişat, yalnızca duygusal olanların su grubuna ait olan burçlar olduğu anlamına gelmiyor. Şahsiyetleri gereği bazı burçların kalpleri çok daha yumuşak oluyor. Empati maharetleri de yüksek olan bu burçların üzülemeyeceği çok az şey bulunuyor. Dolayısıyla bu burçlar, Zodyak kuşağının en duyarlı insanları oluyor.

DEVAMLI OLARAK BAŞKALARINI DÜŞÜNÜYORLAR

Ateş grubu burçlarının aksine, hassa olan burçların devamlı olarak başkalarını düşündüğünü öğreniyor muydunuz? Listede şüphesiz ilk sıraya alabileceğimiz Balık burcu bireyleri, empati becerileri gelişmiş ve vicdan hassasiyetleri yüksek kimseler oluyor. Duygulara çok önemseyen Balıklar, hürmetsizliğe ve kırılmaya tahammül edemezken; gördükleri bir kedi videosuna dahi ağlayabiliyor.

Duygusallık denince akla gelen bir öbür burç olan Yengeçler, empati kurma becerileri sayesinde karşısındakinin yerine kendisini rahatça koyup, ona göre hareket edebiliyor. Bu kapsamda çok kırılgan olabilen Yengeç burçları, özellikle anaç ya da babacan tutumları sergilemelerini öğreniliyor.

KALPLERİ ÇOK HASSAS OLUYOR

En hassas burçlar belli oldu! Her an ağlayabilirler

Duygusallığını dışarıya gösteren kadar, gösteremeyen burçların da hakkını yememek gerekiyor. Misalin Boğa burcu bireyleri, dışarıdan soğuk ve mesafeli insanlar olarak görülse de içerisinde yumuşacık bir kalbe sahip kimseler oluyor. Kalpleri çok hassas olan Boğa burcu bireyleri, en küçük bir takviye çağrısını dahi görmezden gelemiyor.

Boğalara göre daha transparan oldukları için duygusal olacakları hipotez edilebilen Terazi burcu bireyleri, netlikle sevgilerini de yeislerini de acılarını da çok yoğun yaşıyor. Kalpleri duyarlı olmaları sebebiyle kalplerinin kırıldığı yerde bir saniye dahi durmak istemeyen Terazi burcu bireyleri, bu sebeple herkesle flörtleşebilse de sağlam bağları çok az şahısla kurabiliyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın