Anasayfa » Gezilecek Yerler » Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nerede

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Şirinevler, 34100 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim

Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim, Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

MK97 Kerim Çavuşpaşa 98E Bakırköy / Incırlı Doğrultuyu HT10 Yenibosna Metro HT11 Giyimkent 55Y Yenibosna Metro

 

Bahçelievler  Milli Egemenlik Parkı En Yakın Otobüs Durakları

Siyavuşpaşa İlkokulu 2 dk yürüme Mevlana Caddesi 8 dk yürüme Siyavuşpaşa 14 dk yürüme

 

Otobüs: 73Y, 98E, HT11, MK97 Tren: MARMARAY HALKALI – GEBZE Metro: M1A Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-02, MİNİBÜS: A-31, MİNİBÜS: A-73 Milli Egemenlik Parkı Bahçelievler Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın