Anasayfa » Genel » Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Şehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Giderim suali Eskişehir sakinleri tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Şehir sağlık müdürlükleri çok fazla ziyaret edilen konumlar olmadıkları için yerlerini bulmada sıkıntı hayatak kuvvetle olasıdır. Şehir sağlık müdürlüklerinin aile sıhhati merkezleri ve aile hekimliği ünitelerinin açılması, kapatılması ve taşınmasına yönelik çalışmalar yapmak, sağlık kurumuna yatış, gruplandırma, mobil ve kişisel sağlık hizmetleri, eğitim ve çalışma programlarının iş ve operasyonlarını yürütmek gibi pek çok görevi vardır.

Şehirk Sağlık Müdürlüğü Eskişehir Nerede

Şehirk sağlık müdürlüğü Eskişehir nerede sualine yanıt verecek olursak merkeze olduk yakın, yaklaşık 12 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk Sokağı üzerinde bulunmaktadır. Eskişehir Ulus Bahçesi ’nin yanındadır.

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Giderim sualine yanıt olarak konuma göre yürüyerek, otomobille veya erişim taşıtlarıyla gidilebilmektedir. Merkeze oldukça yakın bir konumda bulunan Eskişehir Sağlık Müdürlüğü, Yunus Emre Devlet Sağlık Kurumu İki Eylül Hizmet Binasına yürüyerek 2 dakika uzaklıktadır. Etrafında kargo şirketlerinin şubeleri ve eczaneler vardır.

Eskişehir Şehirk Sağlık Müdürlüğü Bağlantı

Eskişehir Şehirk Sağlık Müdürlüğü bağlantı numarası :0222 230 27 81 Faks: 0222 335 15 40 Adres: İstiklal Semti Şair Fuzuli Sokağı No:1 26010 Odunpazarı/ ESKİŞEHİR E-posta: [email protected]

Dolmuş, araba ve yakın konumlarda bulunanlar için yürüyerek Eskişehir Şehir Sağlık Müdürlüğüne erişim sağlamak mümkündür.

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Gidilireskişehir şehir sağlık müdürlüğüne Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın