Anasayfa » Genel » Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim ve şehir eğitim müdürlükleri ne işe bereket gibi sualler oldukça fazla merak edilmektedir. Ulusal eğitim hizmetlerini Doğrudan Şehir Ulusal Eğitim Müdürüne bağlı üniteler, ofisler ve şube başkanlarının görevli rakamına göre birleştirilerek veya bölerek gruplandırılan şube müdürlükleri aracılığıyla yürütür.

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Nerede

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim nerede sualine cevaben Atatürk Bulvarı üzerinden gidilebildiğini söylemek olasıdır. Akyel Cadde ’ta yer alan Eskişehir Şehir Müdürlüğüne gitmenin pek çok yolu vardır.

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Şehir ulusal eğitim müdürlüklerine gitmek isteyen fertler Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim sualine yanıt aramaktadırlar. Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne dolmuş, otobüs, araba ve yayan gidilebilmektedir. Etrafında pek çok kafe ve lokanta bulunduğundan bulması oldukça basittir.

Otobüs ile gitmek isterseniz 2, 17, 26, 9S, 44, 105, 86S, 18, 4 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Ulusal Eğitim müdürlüğüne en yakın otobüs durağı Değerli Cadde veya Atatürk Bulvarıdır.

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürü Kim

Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim müdürü kim, ulusal eğitim bakanı kim gibi sualler hayli merak edilen mevzu başlıklarından sadece birkaçıdır. Şu anki Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim müdürü Pervin TÖRE ’dir.

Eskişehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü İrtibat

Eskişehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü irtibat kanalları şunlardır:

Telefon numaraları: 0 222 280 26 00 – 0222 280 26 04 – 0222 280 26 05 Fax numarası: 0 222 280 27 28 Adres: Büyükdere Semti Atatürk Bulvarı No: 247 26040 Odunpazarı/Eskişehir Eskişehir Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın