Anasayfa » Genel » İşkur Eskişehire Nasıl Giderim

İşkur Eskişehire Nasıl Giderim

İşkur, Eskişehir ’ oldukça fazla ziyaret edilen konumlardan biridir. Peki İşkur Eskişehire Nasıl Giderim? Eskişehir ’de İşkur ’a gitmek için pek çok yol vardır. Türkiye İş Müesseseyi Genel Müdürlüğü, Türkiye ’de işsizliğin korunması, geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve önlenmesine destek olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek emeliyle kurulmuştur.

Eskişehir İşkur Nerede

Eskişehir İşkur nerede diye merak edenler için, İşkur Cengiz Topel -1 Sokağında bulunmaktadır. Yanında pet shop, baytar, market ve lokanta bulunmaktadır. Karşı sokağında English Time dil mektebi ve kafeler vardır.

İşkur Eskişehire Nasıl Giderim

İşkur Eskişehire Nasıl Giderim diye merak edenler için 2, 23 ve 94S otobüsleri, Otogar – Sosyal Sigortalar Kurumu tramvayı Eskişehir İşkur ’ yakın konumlardan geçmektedir. Ayrıca konumun yakınlığına göre yürüyerek gidebileceği gibi otomobille de erişim sağlanabilmektedir. Çarşı ’dan 2 dakika, Ulus Alan ’dan 15 dakika, Üniversite Bulvarı ’ndan 4 dakika, Sakarya 1 Sokağından 6 dakika, Cengiz Topel 1 Sokağından ise 5 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Merkeze oldukça yakın olan konumu, bulması oldukça kolay bir konumdur.

Otobüsle gitmek isterseniz alttaki numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

4 Eskişehir Teknik Üniversitesi 19 Şirintepe 23 Odunpazarı 50S Satılmışoğlu 53S Uludere 36 Tepebaşı Karakol 2 Yeşiltepe – Diş Hastanesi Kırmızı 2 Yeşiltepe – Sümer Siyah 79K Odunpazarı – Alpagut 79S Atalantekke – Odunpazarı 82S Odunpazarı – Çalkara 8K Sakintepe 51K Eskişehir Tren Garı 8S Odunpazarı 51S Terminal 69S Avlamış

 

Tramvayla gitmek isterseniz OTOGAR – Sosyal Sigortalar Kurumu yazılı tramvaya binmeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir İşkur İrtibat

Eskişehir İşkur irtibat adresleri ile kolaylıkla İşkur ’a erişebilirsiniz. İster telefon numarası ister e-posta adresiyle irtibat kurabileceğiniz İşkur ’un irtibat kanalları şunlardır:

İşkur irtibat numarası: 444 75 87 Telefon numarası: 0 222 231 04 86 Faks numarası: 0 222 234 93 92 E-posta adresi: [email protected] Adresi: Cumhuriyet Mah, Cengiz Topel Cad, No: 64 Tepebaşı/ESKİŞEHİR İşkur Eskişehire Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın