Anasayfa » Genel » Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim suali, bölgeyi öğrenmeyen insanların merak ettikleri suallerden bir tanesidir. Eskişehir oldukça etkileyici bir şehirdir ve her yere basitlikle erişim sağlanabilmektedir. Eskişehir ’de dolmuşlar, otobüsler ve tramvay aracılığıyla istenilen noktaya erişim sağlanırken her yer birbirine yakın olduğundan çoğu konum yürüme mesafesindedir.

Eskişehir Orman Müdürlüğü Nerede

Eskişehir Orman Müdürlüğü nerede, orman müdürlüğüne Nasıl Giderim gibi sualler, Eskişehir Orman Bakanlığı hakkında merak edilenler arasındadır. Eskişehir Orman Müdürlüğü, Eskişehir Halk Bahçesi ’ne yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Etrafında Atatürk Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü, muhtelif market ve lokantalar bulunmaktadır. Eskişehir Şehir Orman Müdürlüğü, Kıbrıs Şehitleri Sokağı üzerinde yer almaktadır.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim sualine yanıt verecek olursak 17 numaralı otobüs Eskişehir Orman Fidanlığı yakınlarından geçmektedir. Aynı zamanda Eskişehir Hava Şehitliği konumuna yürüyerek 6 dakika mesafede yer almaktadır.  İster yürüyerek ister otobüsle isterse taksi ile basitlikle erişim sağlanabilmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

11 Orhangazi Fidanlık Mevki – Odunpazarı Siyah 17 Orman Fidanlığı – Sosyal Sigortalar Kurumu Kırmızı 92K Odunpazarı – Erenköy 64S Odunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran 72S Odunpazarı – Yukarıya Kalabak 73S Odunpazarı – Demirli 86S Odunpazarı – Kargın 83S Odunpazarı

Eskişehir Orman Müdürlüğü İrtibat

Eskişehir Orman Müdürlüğü irtibat adresleri ile basitlikle irtibata geçebilirsiniz. Bu adresler şunlardır:

Telefon numarası: 0222 230 34 38 Faks: 0222 230 27 68 Adres: Merkez Bina Arifiye Semti Süleyman Çakır Sokağı No: 24 Odunpazarı/ESKİŞEHİR Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın