Anasayfa » Genel » Esra Ezmeci Turuncu Kolye 2023

Esra Ezmeci Turuncu Kolye 2023

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Esra Ezmeci turuncu kolye hakkında sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Esra Ezmeci turuncu kolye mevzusunda bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda içeriğimizde Esra Ezmeci turuncu bileklik, Esra Ezmeci turuncu küpe, Esra Ezmeci turuncu rengi hakkında da değişik bilgiler vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda popüler olan adlardan bir tanesi de Esra Ezmeci ’dir. Fox TV kanalında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı yoğun bir alaka görüyor. Esra Ezmeci yorumuyla ve sunuculuğuyla yapılan programda Esra Ezmeci ’nin kullanmış olduğu stratejiler, bilgiler ve usullerde hayli bir rağbet halinde. Esra Ezmeci ’nin turuncuya rağmen göstermiş olduğu alakayla beraber insanlarda turuncu rengindeki anlamı merak etmiş oluyor. Peki, Esra Ezmeci turuncu kolye nedir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Esra Ezmeci Turuncu Rengi

Esra Ezmeci Kim?

Fox TV kanalının hoş sunucularından olan Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 doğumludur. Uzman Muayenehane Psikolog dalın uzmanlaşan Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Psikoloji kısmını 1. ’likle tamamlamıştır. Yüksek lisansı sonrasında adli bilimler mevzusunda hekime yapmıştır. Hali Hazırda adli bilimler doktorasına devam etmektedir.

2015 senesinde yaptığı evlilikderi dağılmıştır ve o konutluluğundan 1 çocuğu bulunmaktadır. Şu anda İstanbul / Etiler bölgesinde bulunan Terapi Cihanı isimli terapi merkezinde kendi ismiyle psikologluk yapmaktadır. Esra Ezmeci; ‘ ’Bağımlılık rehabilitasyonu, aile / ilişki / evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, fertsel danışmanlık ’ ’ üzerine insanlara destekçi olabilir. Geçmiş arınma terapisi yoğun alaka görmektedir. Esra Ezmeci ’nin daha evvel yazdığı kitaplarda hayli bir alaka görmektedir. Süt kiri, düştüğünde kalkarsan hayat hoştur ve kararı ben verdim kitaplarını yazmıştır.

Turuncu Renk Neyi İfade Ediyor?

Esra Ezmeci ’nin sık bir biçimde dile getirdiği turuncu rengi bir çok anlamı ifade etmektedir. Programda ve özel hayatında aralıksız turuncu renkli elbiseler giyen ve insanlara da turuncu rengin ne olduğunu anlatmaya çalışan Esra Ezmeci bu mevzuda zaferli diyebiliriz. Sizler için turuncu renginin anlamını altta hisseleştik.

Turuncu rengi mutluluğu, cesareti ve canlılık temsil eder. Aynı zamanda güven dinlemeyi çağrıştıran turuncu rengi dışa dönük olan insanların gözde rengidir. Sosyal bir insan görünmek istiyorsanız, kendinize olan güveni göstermek istiyorsanız elbiselerinizde, aksesuarlarınızda turuncu rengini kullanın.

Turuncu rengi tek başına mutluluğu gösteriyorken kırmızıya yakın olan turuncu rengi hiddeti ve dargınlığı gösterir. Enerjiyi çok iyi bir biçimde yaymayı muvaffak olabilecek olan turuncu rengini mutfaklarınızda veya yatak odalarınızda seçim edebilirsiniz. İştahı çoğaldıran bir renktir.

Esra Ezmeci Turuncu Kolye

Esra Ezmeci ’nin turuncu rengine özel olarak bir çok söylemi bulunmaktadır. Söylediği her bir söz altın bedelindeyken turuncu rengine ayrı bir anlam yükler ve insanların bu rengi sık bir biçimde kullanmasını da isteyebilir. Esra Ezmeci ’yle irtibata geçerek hem onun kitaplarını satın alabilir veya araştırabilir. Hem de kitabıyla beraber Esra Ezmeci ’den turuncu rengiyle ilgili olarak yeni bilgiler alabilirsiniz.

Esra Ezmeci Instagram Hesabı

Genel kategorimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın