Anasayfa » Genel » Fener Rum Patrikhanesi Nerede Nasıl Giderim?

Fener Rum Patrikhanesi Nerede Nasıl Giderim?

Fener Rum Patrikhanesi Nerede, Fener Rum Patrikhanesi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Fener Rum Patrikhanesi Nerede Nasıl Giderim?

Fener Rum Patrikhanesi Nerede

Fener Rum Patrikhanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Yavuz Sultan Selim, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:19, 34083 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Fener Rum Patrikhanesi Nasıl Giderim

Fener Rum Patrikhanesi Nasıl Giderim, Fener Rum Patrikhanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öbür erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Fener Rum Patrikhanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön33ESGiyimkent – Eminönü35DKoca Mustafapaşa – Balat Peron36CECebeci Peronlar – Eminönü41YAyazağa – Yenikapi Aktiflik Alani44BEminönü – Hamidiye Mahallesi48EKöprübaşi Semti – Eminönü55TGaziosmanpaşa-Harbiye99Eminönü – Akşemsettin Mahallesi99AGaziosmanpaşa – Eminönü/Ring99YYeşilpinar – Eminönü399BEmniyettepe – Eminönü Kantarcilar399CEminönü Kantarcilar – Sultangazi Peronlar32TCevatpaşa – Trt İstanbul Radyosu/Ring90Draman – Eminönü90BDraman – Beyazit/Ring85TEsenler Metro – Balat/Ring

Fener Rum Patrikhanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeFener – Eminönü Yönü2 dk yürümeAyakapi – Eyüp Yönü5 dk yürümeŞehit  İbrahim Yilmaz – Fatih Yönü6 dk yürümeBalat – Eyüp Yönü8 dk yürüme

Fener Rum Patrikhanesi Telefon Numarası

Telefon: 0212 531 96 70

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın