Anasayfa » Genel » Espark AVM Nerede Nasıl Giderim?

Espark AVM Nerede Nasıl Giderim?

Espark AVM Nerede, Espark AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Espark AVM Nerede Nasıl Giderim?

Espark AVM Nerede

Espark AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Eskibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:21, 26170 Tepebaşı/Eskişehir olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Espark AVM Nasıl Giderim

Espark AVM Nasıl Giderim, Espark AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Espark AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön2Sümer2Diş Hastanesi4Eskişehir Teknik Üniversitesi5Aşağı Söğütönü Toki32Ihlamurkent36Odunpazarı39Vadişehir55Üniversite Evleri58Çukurhisar999Şehir Sağlık Kurumu Yönü19Şirintepe – Odunpazarı Siyah23Batıkent – Odunpazarı Siyah53Uludere – Odunpazarı Siyah50Odunpazarı51Tren Garı54Batıkent26Diş Sağlık Kurumu

Espark AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeSeylap Sokağı, 262 dk yürümeEti Caddesi5 dk yürümeEve Yakın Tranvay5 dk yürümeİstasyon Caddesi10 dk yürümeM. Kemal Atatürk Sokağı 19012 dk yürüme

Espark AVM Telefon Numarası

Telefon: 02223330330

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - (2 Oy)

Yorum yapın