Anasayfa » Genel » Ford’dan binek araçlarda indirim desteği devam ediyor! Fiesta, Focus, Kuga modellerinde son fırsat olabilir!

Ford’dan binek araçlarda indirim desteği devam ediyor! Fiesta, Focus, Kuga modellerinde son fırsat olabilir!

Dünyanın lider araba markalarından biri olan Ford, Türkiye ’de binek arabaların satışında Ocak ayına özel indirim kararı almıştı. 31 Ocak itibariyle son fırsatlardan faydalanmak isteyenler Ford yetkili satıcılarına akın etmeye başladı.

Ford ’dan gelen bir değişik haber ise elektrikli vasıtalarda da indirime gidilme kararı oldu. Elektrikli arabayı Mustang Mach – E ’nin rekabetçiliğini ve alıcılar için ulaşılabilirliğini artırmak emeliyle imal çoğalışına ve maliyetlerde de indirime gidileceğini açıklaması gündem oldu.

FORD BİNEK TAŞITLARDA İNDİRİM DAYANAĞI!

Ford ’un beğenilen binek taşıtları Focus, Fiesta, Kuga, Puma ve Ecosport modellerinde bu aya özel peşin alım indirimi dayanağı sunulmaya devam ediyor. Türkiye ’de son yarıyılda artan maliyetler sebebiyle bir hayli yeni kampanya duyuran markalardan biri olan Ford, Ocak ayının son gününde de kampanyasına devam ediyor.

Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 0 kilometre Ford binek taşıt satın alımlarında geçerli nasihat edilen perakende satış maliyetine ek yüzde 2 peşin alım indirimi dayanağı sağlanacak. Şubat ayı itibariyle yeni kampanyalarını ve aktüel maliyetlerini duyurması beklenen Ford ’un peşin alıma özel indirim fırsatı ise dikkat topluyor.

FORD 2023 AKTÜEL MALİYET LİSTESİ

Ford'dan binek araçlarda indirim desteği devam ediyor! Fiesta, Focus, Kuga modellerinde son fırsat olabilir!

Türkiye ’de en çok satılan araba markalarından olan Ford, Fiesta ve Focus modelleri başta olmak üzere beğenilen pek çok binek taşıtta özel indirim fırsatlarını ve aktüel maliyetlerini duyurdu. 31 Ocak itibariye sona ermesi beklenen kampanyalar ve maliyetler Şubat ayında yenilenecek. Ford 2023 Ocak ayı aktüel maliyet listesi ise kısaca şöyle:

Ford Yeni Fiesta Style Hatchback 1.1 L Ti – VCT 75 PS – 607.300 TL Ford Yeni Focus Trend X Sedan 1.5 L Ti – VCT 123 PS – 846.800 TL Ford Puma Style 1.0 L EcoBoost 95 PS – 787.200 TL Ford Kuga Style SUV 1.5 L EcoBoost – 1.076.000 TL Ford EcoSport Style SUV 1.0 L EcoBoost 125 PS – 695.800 TL

İçeriği Oyla

Yorum yapın