Anasayfa » Genel » Gamze Gürel

Gamze Gürel

Gamze Gürel Biyografisi

Yazar, sunucu ve eğitmen pilates method

Gamze Cantürk Gürel, 16 Ekim 1974 tarihinde İzmir ’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesi Şirket bvefatından mezun olduktan sonra şirketlerde pazarlama taktiği ve ürün tanıtım organizasyonlarında idareyicilik yapmıştır.

2004 senesinde Volkan Gürel ile evlenen Gamze Gürel ’in bu konutluluktan bir kız çocuğu vardır.

Egzersiz alanında eğitim yaşamına 2011 senesinde başlayan Gamze Gürel, 2014 senesinde profesyonel olarak Pilates Method isminde, egzersiz eğitimi dersleri vermeye başladı.

2015 senesinde İzmir Sanayi Odası EBSOV Bayanlar Birliği Vakfı bünyesinde beş sene tiyatro eğitimi almış ve sosyal projeler için tiyatro oyunculuğu yapmıştır.

İlk şiir kitabı “Çılgın Zamanlar” 2013 senesinde yayımlanmıştır. “Sebebim Olma” isimli yapıtı ise 2016 senesinde şiir ve sınama olarak yayınlanmıştır.

2016 senesinden beri gazete ve mecmualarda köşe yazarlığı yapmaktadır. Yakamoz Gazetesi, Haber Hürriyeti, Ben Haber, Magazin İzmir, Spor Life, Asklepion, Nif Sanat, Ege Sanat, Şiir Sarnıcı…

Köşe yazarlığı ile eş zamanlı olarak, Kanal Ben TV ’de canlı yayınlanan “GAMZELİ SOHBETLER” isminde kültür ve sanat programı da hazırlayıp sunmaktadır.

Kitapları:
2016 – Sebebim Olma şiir kitabı
2013 – Çılgın Zamanlar şiir kitabı

İçeriği Oyla

Yorum yapın