Anasayfa » Astroloji » Haftalık burç yorumları 6-11 Mart 2023! Burçları bu hafta neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları 6-11 Mart 2023! Burçları bu hafta neler bekliyor?

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. İşinizle alakalı ehemmiyetli çalışmaları bitirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. İmza atmanız gereken kontratlar varsa bunlar ön tasarıya çıkabilir. İkili görüşmeleriniz çoğalabilir. Cumartesi ve pazar günleri sigortalar, finansal mevzular ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklar tetiklenebilir.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri sanatsal hünerleriniz ve hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Mesullük üstlendiğiniz görevlerle alakalı mevzularda iş yükünüz çoğalabilir. Evcil hayvanınız varsa can arkadaşınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler gündeminize gelebilir. İmza atmanız gereken kontratlar varsa bunlar ön tasarıya çıkabilir. İkili görüşmeleriniz çoğalabilir.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri aile içi irtibat ve ev mevzularıyla ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sanatsal beceri ve hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir ebada taşıyabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Mesullük üstlendiğiniz görevlerle alakalı mevzularda iş yükünüz çoğalabilir. Evcil hayvanınız varsa can arkadaşınızla daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri yakın çevreniz ile olan ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri aile içi irtibat ve ev ile alakalı mevzular gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri sanatsal hünerleriniz ve hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla alakalı mevzular gündeminize gelebilir. Yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkinizi yeni bir ebada taşıyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın