Anasayfa » Genel » Hazır Limit Veren Uygulamalar (Yeni Bilgiler)

Hazır Limit Veren Uygulamalar (Yeni Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde hazır limit veren uygulamalar mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize hazır limit veren uygulamalar mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda hazır limitli uygulamalar, hazır limit uygulamaları, hazır limitli kartlar, hazır limitli alışveriş siteleri başlıklarında da farklı bilgiler sunduk.

Son günlerde hazır limitine rağmen bir çok site ve uygulama kampanya yapmakta. Kullanıcıları için farklı kampanyalar ile hizmet sunan uygulamalar ve alışveriş siteleri hazır limitlerle kullanıcılarının rastgele bir para ödemeden alışveriş yapabilmesine imkân sağlıyor. Hazır limitli alışveriş siteleri veya hazır limitli uygulamalar olarak öğrenilen tüm ayrıntılı bilgilendirmeleri sizlere altta araştırma yaparak Doğru bir biçimde yanıtlandırdık.

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır Limit Ne Demek?

Hazır limit rastgele bir uygulamayı kullanmadan evvel veya kullandıktan sonra oluşan skora göre belirlenen acil gereksinim kredisidir. Müracaat yaparak skorunuza göre size özel hazır limit belirlenmektedir. Bu hazır limit bazı kullanıcılarda 100 TL iken bazı kullanıcılarda 10.000 TL ’ye kadar çıkıyor. Kullanmadığınız sürece hazır limitiniz her zaman uygulamada askıda duruyor. Gereksiniminiz olduğu anda kredi kartınızdan ödeme yapmak yerine hazır limitinizle ödeme yaparak mahsullere sahip olabilirsiniz.

Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hazır limitin bulunduğu uygulamaya göre kullanabileceğiniz alan rakamı farklı olacaktır. Fakat hazır limitin kullanılabildiği internet siteleri ve alışveriş yerleri genel olarak Migros, Macro Center, Hepsiburada gibi siteler oluyor. Şimdi al sonra öde anlamıyla çalışan bu sitelerde rastgele bir nakite gereksinim dinlemeden hazır limitinizle tüm mahsullere sahip olabiliyorsunuz.

Hazır Limit Veren Uygulamalar

Hazır limit veren uygulamalar arasında en popüler olanları ve en çok kullanılanları sizlere altta listeledik.

Paycell Hazır LimitMigrosMacro CenterHepsiburadaOldubilColendi

Bu uygulamalar arasında en popüler olanlarıysa Colendi, Paycell hazır limit ve Hepsiburada ’dır. İnternet sitelerini ziyaret ederek hazır limitler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Paycell Hazır Limit Nasıl Yükseltilir?

Paycell hazır limit, Turkcell hat kullanım süresi ve değişik faktörlerle dolaysız olarak ilgilidir. Turkcell ile ortaklaşa sunulan Paycell Hazır limiti yükseltmek istiyorsanız Turkcell bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Bayiye gittiğinizde görevliye kimlik ve adres bilgilerinizi teyit ettirmeniz gerekir. Bayiye gittikten sonra tüm operasyonlarınızı bitirmiş olmanız sonrası 3 gün süresince teyit onay süresi olacaktır. 3 gün geçtikten sonra da hazır limitiniz üst ölçülere çıkartıldığında SMS ile telefonunuza bilgi gelecektir.

Paycell Hazır Limit Nerelerde Geçerli?

Paycell uygulaması olan hazır limit Paycell logosu olan her uyuşmalı abone dükkanında geçerlidir. Mobil uygulamalarda, web sitelerinde ve değişik bir çok yerde Paycell hazır limiti kullanabilirsiniz. Hatta SHELL mazot istasyonlarında dahi hazır limitinizi kullanabilme avantajına sahipsiniz. Bununla beraber Paycell hazır limitin en çok kullanıldığı yer ZUBİZU uygulamasıdır.

Hepsiburada Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada hazır limit uygulamasını yalnızca Hepsiburada ’da kullanabilirsiniz. Hemen al sonra öde alternatifiyle ödeme yaptığınızda bakiyeniz olmasa dahi hepsiburada ödemelerini hazır limitinizle basitçe ödeyebiliyorsunuz.

Hepsibay Cüzdanım ’a giriş yapın, ödeme adımına gelin ve 10.000 TL ’ye varan hazır limite sahip olun. Almak istediğiniz mahsulü sepetinize ilave edin. Ödemeyi hepsiburada hazır limitiniz üzerinden yapın. Hazır limitinizi kullanabilmeniz için hesabınıza tanımlı kredi kartı & banka kartı olması gerekmektedir.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler isimli içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın