Anasayfa » Genel » Heyecanla beklenen haftanın filmleri yayınlandı!

Heyecanla beklenen haftanın filmleri yayınlandı!

AVATAR: SUYUN YOLU

James Cameron’un rejisör koltuğunda oturduğu serinin yeni filminde, başrolleri Sam Worthington, Sigourney Weaver ve Zoe Saldana paylaştı. Film, Pandora seyyaresinde Na’vi ulusuna dahil olup Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully’nin, tanıdık bir düşmanın yine seyyarelerine tehdit oluşturması sonrası Na’vi milletiyle verdiği gayreti mevzu ediniyor.

CASUS KEDİ

Casus Kedi, konuttan çıkması yasak olan ancak evin dışındaki dünyayı merak eden sevimli kedi Marnie’nin, caddeye adım atması ile beraber yaşadığı serüvenleri mevzu ediyor. 
Marnie, kendisinin afallamış bir insan evladı olduğuna inanan, ufak, tombul bir kedidir. Sevimli kedi, asla bebek sahibi olamayan ve bu surattan tüm alakasını ona veren sahibi Rosalinde ile yaşamaktadır. Sahibi ona bütün bir prenses gibi bakmakta ve istediği ne varsa kavramaktadır. Konuttan çıkması yasak olan ve günlerini yatarak, yemek yiyerek ve televizyon izleyerek geçiren Marnie’nin usu fikri evin dışındaki dünyadadır. Dışarıda olanları aşırısıyla merak eden Marnie, Rosalinde ’in düzenbaz kardeşi Paul tarafından da usu çelinince, kendisini öğrenmediği bir dünyanın içerisinde bulur. Tek başına atıldığı bu serüvende ona, ödlek bir köpek, nevrotik bir horoz ve bir eşek eşlik eder.

ÖĞLE GÜNEŞİNDE YILDIZLAR

Öğle Güneşinde Yıldızlar, ülkelerinden ufalamak için birbirlerine güvenmek zorunda olan bir çiftin yaşamına odaklanıyor. 1984 senesinde Nikaragua Devrimi ’nin ortasında, Amerikalı bir gazeteci sırlı bir İngiliz iş adamı ile tanışır. Çok geçmeden ikisi arasında istekli bir aşk başlar. Palavralar ve komplolar fırtınasına tutulduklarında iki aşık ülkeden kaçmak için birbirlerine güvenmek zorunda kalır.

ŞEYTANIN KIZI

Daniel ve Theresa Snyder, meseleli kızları Rosalie ile birlikte ufak bir kasabaya taşınır. Kısa bir zaman sonra başlayan kasaba durgunlarının sırlı vefatlarından, kızlarının mesul olduğunu düşünmektedirler. Makûs bir şeyin onları takip etmesinden korkan ebeveynler, kızlarını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın