Anasayfa » Genel » İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı

İzlerken korkudan titreyeceğiniz Çığlık 6 filminin ilk fragmanı yayınlandı

Çığlık 5 filminin devam filmi Çığlık 6 , Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından idarenen ve James Vanderbilt ve Guy Busick tarafından yazılan, orijinal yazar ve yaratıcı Kevin Williamson’ın baş imalci olarak geri döndüğü Amerikan slasher filmidir. Çığlık film serisinin altıncı filmi ve Çığlık’ın 2023 Doğrudan devamı olacak. 

Çığlık 6’nın ilk fragmanı, uzun zamandır gönüllerde taht, paçalarda ıslaklık kurmuş serinin hayranlarına yeni filmden ürkütücü bir ön bakış sunuyor. Fragmana göre Ghostface, New York’ta terör estirmeye, hatta terör hükümdarlığı kurmaya hazırlanıyor.

ÇIĞLIK 6 FİLMİ 2023 ’TE SİNEMALARDA !

Son Hayalet Maskeli cinayetlerinin ardından, yaşamda kalan dört şahıs Woodsboro’yu geride vazgeçer ve yeni bir sayfa açar. Çığlık 6’da, Melissa Barrera “Sam Carpenter”, Jasmin Savoy Brown “Mindy Meeks-Martin”, Mason Gooding “Chad Meeks-Martin”, Jenna Ortega “Tara Carpenter”, Hayden Panettiere “Kirby Reed” ve Courteney Cox “Gale Weathers”, Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra ve Samara Weaving ile beraber serideki rollerine geri dönüyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın