Anasayfa » Genel » Holo (Hot) coin nedir? Nasıl alınır?

Holo (Hot) coin nedir? Nasıl alınır?

Holochain teknolojisi ile güvenle korunan bir kripto paradır. Holo yatırımcıların öneri ettiği ve en çok yatırım taşıtı olarak görülen popüler coinlerden bir tanesidir. Bu çerçevede Holo Hot coine müteveccih ayrıntılar büyük bir merakla inceleniyor. Peki, Holo Hot coin nedir? Ayrıntılar haberimizde… 

Holo Hot coin nedir? Nasıl alınır?

HOLO HOT COIN NEDİR?

Holochain sistemi ile ilk defa faaliyete geçen ve ERC-20 tabanlı olarak üretilen kripto para ünitesine denilmektedir. İlk defa piyasaya sürülmüş olan tarihi ise 2018’dir. Piyasaya girdiği günden beridir süratli bir gelişim gösteren holo swap harekâtlarında da kullanılan kripto paralardandır. Holo tarafından yapılan açıklamaya göre Holo hiçbir zaman piyasadan kaldırılmayacak ve para gönderimlerinde swap operasyonlarında daima kullanılmaya devam edecektir.

Holo chain rastgele bir merkezi olmayan kripto paralardan bir tanesidir. Beynelmilel para yollamak için de yeniden holo kullanılmaktadır. Etkin olarak test edilen bir kripto para olan holo 2018 senesinde ilk defa bir proje ile piyasaya girmiştir. Dünya’nın en çok para yatırılan kripto paralarından bir tanesi olan Holo’nun kurucuları ise Arthur Brock ve Erick Harris’dir. Kurucuları tarafından yapılan açıklamaya göre ilk defa 2016 senesinde bir proje olarak geliştirildi ve takribî 2 yıl sonra piyasaya sürülmüştür.

Holo kripto parasının daha sonra HoloFuel olarak bir de alt jetonu oluşturulmuştur. Bu kripto para uzman yatırımcılar tarafından hali hazırda daha geliştirilme düzeyinde olarak görülmektedir. Bu gelişim 2023 senesine kadar süreceği kurucuları tarafından da açıklanmıştır. Sarih kaynaklı bir kripto para olan holo kullanıcılar tarafından köprü olarak da görülmektedir. Holo kripto parası bir hayli kripto para alışverişi sitesinde kullanılmaktadır. Bu siteleri kullanarak da holo kripto parasını satın alabilirsiniz. Uçtan uca parolalı olan kripto paralardan bir tanesidir.

HOLO HOT COIN NASIL ALINIR?

Holo kripto parası hemen hemen tam borsalar da yer almaktadır. Dolayısıyla holo coin almak son derecede kolay bir operasyondur. Bunun için ilk olarak bir kripto para alışverişi sağlayan bir firma kendinize seçmelisiniz. Tam kripto para alışverişi yapan sitelerde KYC Doğrulaması yer almaktadır. KYC Doğrulamasını kesinlikle olarak yapmalısınız. KYC Doğrulaması kimlik ön suratı ve kimlik arka suratını kullanarak yapabilirsiniz. Kripto para holo coin satın almak için KYC Doğrulamasını bitirdikten sonra para yatırmak gerekiyor. Para yatırmak için havale ya da Elektronik Fon Transferi alternatiflerini kullanabilirsiniz.

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın