Anasayfa » Genel » Instagram 1 Rozet Ne Kadar?

Instagram 1 Rozet Ne Kadar?

Instagram 1 rozet ne kadar? Bu sualin yanıtı gerçeğinde almayı tasarladığınız rozetin üzerindeki kalp rakamına göre değişiyor. Aşinayı üzere Instagram canlı yayınlarında özeli bir biçimde sevk edilen kalpli rozetlerin üç değişik çeşidi bulunuyor. Bunlardan ilki tek kalpli iken bunun yanı gizeme iki ya da üç kalpli rozetler de mevcut. Üzerindeki kalp rakamlarının değişmesi ile beraber Instagram canlı yayınlarda yollayacağınız rozetlerin maliyetlerinin de değişmesi söz mevzusu oluyor. Bu biçimde baktığımıza en uygun maliyetli rozet tek kalpli iken en pahalı olan ise üç kalpli rozet olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla rozetlerin üzerindeki kalp rakamı çoğaldıkça maliyeti de çoğalıyor. Tek kalpli rozetlerin maliyeti 0.99 cent olarak öğrenilirken, iki kalpli rozetler 1,99 dolar ve üç kalpli rozetler ise 4.99 cent ile satışa sunuluyor. Bunun yanı gizeme her kullanıcı katılmış oldukları canlı yayınlarda tek rozet alabiliyor.

Instagram 1 Rozet Ne Kadar?

Instagram Rozet Sistemi Nedir?

Sosyal medyada para kazanmak son senelerin yeni işlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Değişik sosyal medya platformları ise içerik üreticilerine kazanç elde edebilmeleri için değişik yöntemler sunuyor. Hepimizin bildiği gibi Instagram üzerinden para kazanabilmenin ise muhtelif yolları mevcut. Instagram rozet sistemi de bu yollardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Satın alma yolu ile bağış olarak da adlandırılan bu özellik ile beraber canlı yayına katılan bireyler üç değişik rozetten birini satın alıp canlı yayın sahibine yollayarak onun kazanç elde etmesine destekçi oluyor. Bu sayede Instagram rozet sistemi sosyal medya aracılığı ile kazanç elde etmek isteyenlerin kullanabileceği bir yöntem oluyor.

Instagram Rozet Sistemi Nasıl Kullanılabilir?

Instagram rozet sistemi herkes tarafından kullanılamıyor. Bu özelliği kullanabilmek için öncelikle 18 yaşın üzerinde olmanız ve Instagram ’da en az 10 bin takipçiye sahip olmanız gerekiyor. Bunun yanı gizeme hesabınızın içerik üreticisi ya da şirket hesabı olması da ehemmiyet taşıyor. Instagram topluluk kaidelerini ihlal etmediğiniz takdirde bu özelliği canlı yayınlarınız kullanabilirsiniz. Instagram 1 rozet ne kadar? Maliyetlendirme ise değişik rozetlere göre değişmekte.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın