Anasayfa » Genel » Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat, platformunda hesap açmak isteyenler telefon numaralarını kullanmak istemiyor. Bunun için neler yapabiliriz?

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Video filtreleri sebebiyle milyonlarca birey tarafından seçim edilen Snapchat popülerliğini de gözetmeyi muvaffak olabiliyor. Uygulamayı kullanmak isteyen bir hayli birey telefon numarasını paylaşmayı düşünmüyor. Şimdi telefon numarasız Snapchat açılır mı sualine bulabiliriz.

Snapchat uygulaması milyonlarca bireye hitap edebiliyor. Günün her saati cümbüşlü zaman geçirmenizi sağlayan uygulamayı kullanmak için kesinlikle kayıt asıllaştırmanız gerekir. Kayıt sırasında da uygulama sizlerden telefon numarası arz etmektedir.

Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat Uygulaması İndirme

Snapchat ’i uslu telefonlarınızda kullanmak isterseniz Google Play yada App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Snapchat ’e Nasıl Kayıt Olunur?

Uygulamayı kullanmak için kesinlikle kaydet olmanız gerekir. Kayıt sırasında sizlerden e posta ya da telefon numarası arz edilecektir. Telefonlarınızı kullanmak istemiyorsanız e-posta adresinizden faydalanabilirsiniz. Zorunlu adımları takip ettikten sonra telefonlarınızı kullanmadan sevinçli zamanlar geçirebilirsiniz. Telefon numarası hesap Doğrulama harekâtı için arz edilir. Dilerseniz telefon numarası yerine e-posta adresini kullanabilirsiniz. Telefon kullanma alternatifi kullanıcıların inisiyatifine sunulmuştur. Snapchat hesabı açtıktan sonra uygulama üzerinden cümbüşlü süreler geçirebilirsiniz.

Telefon Numarası Yerine E-posta İle Hesap Açmak

Snapchat hesabı açarken uygulama üzerinden muhakkak onaylardan geçmeniz gerekiyor. Hesabınızı Doğrulamak için şahsi bilgilerinizi ya da kimlik ayrıntıyı vermeniz gerekir. Snapchat platformu, reel bir birey olduğunuzu onaylamak ismine kod yollayacaktır. Kimlik onayı için telefon ya da e posta adresinizi kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde telefon numarasını kullanmak gerekli değildir. E posta üzerinden Doğrulama harekâtı yapmak için; 

Snapchat uygulamasını açın.Kayıt kısmına dokunun.Sizden istenen bilgileri girin.Telefon numarasını deaktif edin.E-posta ile kayıt asıllaştırarak operasyonları bitirin.

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Bu adımları takip ederek snapchat hesabını açabilirsiniz. Snapchat hesabı açtıktan sonra coşkulu bir dünyaya adım atabilirsiniz. Telefon numarasını kullanarak Snapchat hesabını açabilirsiniz. Telefon numarasıyla kayıt olan şahıslar kılavuzunda bulunan şahıslar tarafından bulunabiliyor. Bu gibi gidişatlarla karşılaşmak istemeyenler telefon numarasını kullanmadan kayıt asıllaştırmak istiyor. Şayet telefon numarasını kullanmak istemiyorsanız yazımızda bulunan adımları uygulayabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın