Anasayfa » Genel » Instagram İlk Mesaja Gitme Yöntemi (Kolay Yöntem)

Instagram İlk Mesaja Gitme Yöntemi (Kolay Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Instagram ilk iletiye gitme yöntemi mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Instagram ilk iletiye gitme yöntemi mevzusunda En iyi Yöntemi hisseleştik. Aynı zamanda Instagram daha önceki iletilere gitme, Instagram sohbette en üste çıkma, Instagram iletilerde en başa gitme başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarından daha çok kullanılan, her gün milyarlarca kullanıcı tarafından karşılıklı ileti sevk edilen, sohbetler edilen, fiyatsız aramalar ve ses kayıtları paylaşılan aynı zamanda da resimler, videolar, öyküler paylaşılan günümüzün en gelişmiş sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Instagram ’da takip ettiğiniz birisiyle konuşmaya başladığınızda sohbet ekranınız açılır ve bu sohbet ekranında konuştukça tüm iletileriniz siz silmedikçe daha öncekilerde kalır. Peki, gerekli olduğunda Instagram iletilerde en başa gitme yöntemi nedir? İşte sizlere Instagram ilk iletiye gitme yöntemi…

Instagram İlk İletiye Gitme Yöntemi

Instagram ’da İlk İletiye Gitme Yöntemi

Geçmişte kalan iletileri okumak kadar neşe verici bir şey yoktur. Hatıralarımızı pekiştirmek ve yine yaşamak için geçmişteki iletilerimiz okuyarak kendimizi mutlu ederiz. Fakat Instagram gibi uygulamalarda sohbetiniz ilerledikçe daha önceki iletilerinizi çok yukarıyada kalarak iletilere erişme meseleyi yaşayabilirsiniz. Instagram ’da ilk iletiye erişebilmenizin Doğrudan bir yolu yoktur. Kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunur ve bu yöntemler sayesinde Instagram iletilerinizdeki ilk iletinize erişebilirsiniz.

Instagram İletilerde En Başa Gitme yöntemleri olarak sizlere altta birkaç farklı yöntemi hisseleştik. İlk yöntem olarak fiyatsız olarak indirebileceğiniz JSON bilgilerinizdir. JSON bilgilerinizi kullanarak Instagram iletilerinizin ilk iletileşmesine erişmek istiyorsanız alttaki yöntemi kullanın.

Instagram ’ı bilgisayarınızdan açın ve hesabınıza giriş yapın.Ana sayfada sağ üstte yer alan profil sembolüne tıklayın.Profil sayfanız açıldığında profili kumpasla kısmının yanında yer alan ‘ ’Ayarlar ’ ’ butonuna tıklayın.Açılan sayfa üzerinden ‘ ’Saklılık ve Güvenlik ’ ’ sekmesine giriş yapın.Yine açılan sayfadan ‘ ’Bilgi indirme ’ ’ altında yer alan ‘ ’indirme isteği ’ ’ kısmına tıklayın.Bu sayfada sizden istenen kayıtlı e – posta adresinizi girin ve ileri düğmesine tıklayın.Son olarak şifrenizi girin ve Instagram ’dan sevk edilecek e – postayı bekleyin.

Bu yöntem sayesinde Instagram ’daki tüm iletilerinizin ilk iletisine kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Instagram tarafından mail adresinize sevk edilen bilgiler ZIP şeklinde olacaktır. ZIP dosyasını bilgisayarınıza indirerek iletileşmelerdeki tüm resimler ve videolara da erişmenize imkân vardır. Şayet bu yöntemi güç bulduysanız değişik yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Instagram Sohbette En Üste Çıkma Kolay Yol

Instagram ’da iletilerinizin en üste çıkmak istiyorsanız telefonunuza yükleyeceğiniz ek uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalara uslu telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden ‘ ’uslu kaydırma ’ ’ veya ‘ ’kolay kaydırma ’ ’ biçiminde aramalar yaparak erişebiliyorsunuz.

Kolay kaydırma uygulamasını uslu telefonunuza indirin ve indirme operasyonu bittikten sonra altta yer alan sizlere paylaştığımız Instagram ilk iletiye gitme yöntemini uygulayın. Video sayesinde kolay bir biçimde ilk iletiye erişebilme olanağına sahip olacaksınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın