Anasayfa » Rehber » İspark Aylık Abonelik Ücreti (Doğru Bilgi)

İspark Aylık Abonelik Ücreti (Doğru Bilgi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde İspark aylık üyelik fiyatı mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber İspark aylık üyelik fiyatı mevzusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda aylık otopark fiyatları, kapalı otopark maliyetleri, İspark günlük fiyat mevzusunda da değişik bilgiler verdik.

‘ ’Güvenle Park, Güler Suratla Hizmet ’ ’ sloganıyla faaliyetlerini yürüten İspark, İstanbul ’un nitelikli ve çağdaş bir otopark lüzumunu bütün zamanlı olarak karşılıyor. Nitelik, güven ve çağdaş bir otopark arıyorsanız İspark ’ın aylık üyelik ücretinden yararlanabilirsiniz. Peki, İspark aylık üyelik fiyatı ne kadar? İşte sizlere Doğru yanıtı!

İspark Aylık Üyelik Fiyatı Ne Kadar?

Süratli Yanıt: İspark otopark fiyatı, otoparkın bulunduğu konum ve lokasyona göre farklılık gösterir. Bulunduğu lokasyonda 300 TL olan otopark fiyatı yeniden değişik bir lokasyonda İspark otopark fiyatı 500 TL olabilir. İspark otopark fiyatları genel olarak 2023 seneyi için tüm lokasyonlarda 300 – 700 TL aralığındadır.

İspark Aylık Üyelik Fiyatı Ne Kadar?

İspark aylık araba üyelik fiyatı 300 TL ’dir. Minibüsler içinse aylık üyelik fiyatı 580 TL ’dir. Lokasyona bağlı olarak değişiklik gösteren üyelik fiyatı yapılacak olan zamlarla beraber net bir yanıtı kapsamıyor. Şu an için aktüel maliyetler 300 – 700 TL aralığındadır.

İspark Aylık Üye Nasıl Olunur?

Çağdaş ve niteliğe dair yeni nesil bir otopark arıyorsanız İspark ’ın otoparklarına vasıtalarınıza güvenle koyabilirsiniz. İspark aylık üyelik hizmetlerinden yararlanabilmek için ispark.istanbul internet sitesine giriş yapabilir veya İspark otoparklarına giderek müracaat da bulunabilirsiniz.

İspark Aylık Üyelik Fiyatı Ödenmezse Ne Olur?

İspark ’a müracaat da bulundunuz ve vasıtanızı İspark ’a ait otoparklarda güvenle yakaladınız fakat aylık üyelik fiyatınızı ödemediniz. O halde İspark yönetimi sizlere legal takip başlatma hakkını kullanarak ödemenin tahsil edilebilmesi için icra yoluna gidebilir. İcra yoluyla alınacak olan otopark fiyatlarına faiz, icra vekalet fiyatı ve icra giderleri dahil edilir.

Fiyatsız İspark Otopark Üyeliği

İspark ’ın otoparklarından fiyatsız bir biçimde yararlanabileceğiniz yollar vardır. Fakat bu yollar şike veya hurda ile asıllaştırılmak yerine tamamen legal bir biçimde kullanım hakkı doğarak otopark kullanılır. İspark otoparklarından fiyatsız bir biçimde faydalanabilecek bireyler alttaki listede yer aldığı gibidir:

Sağlık çalışanları

Manili ve özel statüye sahip olan bireyler günlük yol üstü otoparklardan 3 saat fiyatsız, katlı ve sarih otoparklardan 10 saate kadar fiyatsız yararlanabilir.

İspark Kaç Dakikaya Kadar Fiyatsız?

İspark otoparkları belli bir dakikaya kadar fiyatsızdır. Fakat dakikayı aşan zamanlar için sizden otopark fiyatı tahsil edilir. İspark ’a vasıtanızı götürdünüz ve 15 dakika kadar otoparkta vasıtanızı beklettiniz. O halde İspark ’a rastgele bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Zira 15 dakikaya kadar olan otopark fiyatı alınmamaktadır.

İspark Günlük Fiyat Ne Kadar?

Uygun maliyetlere taşıtınızın otoparkını yapabileceğiniz İspark otoparklarından günlük fiyatlandırmalarla yeniden faydalanabilirsiniz. İSPARK günlük fiyatı başka bir deyişle otopark fiyatı 50 – 60 TL olarak farklılık göstermektedir. Yeniden bu maliyetlendirme lokasyona bağlı olarak eksilebilir de çoğalabilir de. Bu surattan uygun maliyetli İspark otoparkı bulmanız daha uygun olacaktır.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın