Anasayfa » Gezilecek Yerler » İstanbul’da İftar Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan

İstanbul’da İftar Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan

Oruç yakalamanın verdiği coşku ve huzurla çıkılan yollar, bol lezzetli ve kalabalık iftar sofralarında nihayete erecektir. Yenilen yemeklerin ardından içilen Türk kahvesi de gün boyu aç kalan mideyi hafifletecektir.

İstanbul’da Ramazan ayında ailenizle ya da beğendiklerinizle iftar yapabileceğiniz ve neşeli saatler geçirerek, Ramazan’a özgü pek çok lezzet sınayabileceğiniz nitelikli mekânlar bulunuyor. Hem zengin menüleri, hem de atmosferleri ile bu mekanlar Ramazan ayı süresince dolup taşıyor.

İşte İstanbul’da beğendiklerinizle iftar yapabileceğiniz sizler için seçtiğimiz en iyi lokantalar…

Haliç Kurultay Merkezi

Haliç kıyılarının tarihi vezengin kültürel dokusu içerisinde sizlere hizmet veriyor. 

Haliç Kurultay Merkezi, zengin ve nefis iftar menüleri ve muhteşem manzarası ile “On bir Ayın Sultanı Ramazan”da akılda şeflerinin elinden çıkan ananesel Ramazan mutfağına özgü tatları, zengin iftariyelik tabakları, Türk mutfağının nefis ana yemekleri ve tatlı çeşitleri ile davetlilerinin hem damaklarına, hem de gönüllerine hitap ediyor.

İstanbul’un tüm hoşluklarını huzur içinde yaşayabileceğiniz iftar yemeğiniz çay ve kahve ikramlarıyla bitiriliyor. 

50 karakter özel gruplardan 3 bin karakter ziyafetlere kadar ağırlama kapasitesi ve profesyonel hizmeti ile toplu iftar davetleri için de eşsiz bir mekan olma özelliğine sahip Haliç Kurultay Merkezi’nde 1500 taşıtlık sarih ve kapalı otopark ihtimali bulunuyor.

Oba Restaurant

Avrupa Yakası ’nda boğaz manzarası eşliğinde iftar yemeklerinizi, aileniz, dostlarınız ve beğendiklerinizle huzurlu ve neşeli bir biçimde asıllaştırabilirsiniz. Niteliğiyle senelerdir aynı yerde aynı lezzeti sunan Oba Restaurant, Osmanlı mutfağı, Türk Mutfağı olmak üzere Dünya Mutfağı ’na da yer vermektedir.

5/5 - (6 Oy)

Yorum yapın