Anasayfa » Genel » İşte Togg T10X’un ön sipariş süreciyle ilgili tüm soruların cevapları

İşte Togg T10X’un ön sipariş süreciyle ilgili tüm soruların cevapları

Uslu aygıtlarını kullanıcılarla Doğrudan buluşturan Togg, kullanıcıya daha yakın olmak için Türkiye genelinde mobil tecrübe merkezleri açmaya başladı.

Togg’dan yapılan açıklamaya göre, kullanıcıyı merkeze alan, dijital ve fiziksel tecrübeyi harmanlayan hibrit bir yapıda satış taktiği oluşturan Togg, kullanıcıyla temas usullerini çeşitlendiriyor.

Togg, Doğrudan idarediği ve 2023 süresince 10’u sabit 8’i dolaşıcı olmak üzere sayıları 18’e erişecek tecrübe merkezlerinin yanı gizeme kullanıcıya yakın olmak için mobil tecrübe merkezleri açmaya başladı. Aynı anda İstanbul ’da Alan AVM ile Bursa Suryapı Marka AVM ’de mobil tecrübe merkezleri açan Togg, uslu aygıtlarını ve çevresinde oluşan tüm ekosistemi burada kullanıcılarla buluşturacak.

Bir şehirde en az 1,5-2 ay sarih kalacak mobil tecrübe merkezlerinde kullanıcılar, hem Togg ekosistemini tecrübeleme hem de Togg T10X’i tahlil uğru bulacak.

Togg, sene içinde mobil tecrübe merkezi sayısını 8’e çıkaracak. Togg’un mobil tecrübe merkezleri 2023 süresince Türkiye’nin 7 bölgesini gezecek.

Kredi kartımla ödeme yaptım ama premium olamıyorum?

Yalnızca kendinize ait bir banka hesabından banka para transferi yaparak Premium hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Uygulamadan ön sipariş verirken “Sizden kaynaklanmayan bir yanılgı oluştu.” biçiminde ihtar alıyorum. Nasıl ilerlemeliyim?

Bu hatayı alan kullanıcılarımızın meselesini en kısa müddette çözmek için sistemlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın