Anasayfa » Genel » Kadir Ezildi

Kadir Ezildi

Kadir Ezildi Biyografisi

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde Konya ’da doğmuştur. Anne tarafından Bayburt ’lu baba tarafından ise Konyalıdır.
Annesi Ümran Hanım ve babası 2009 senesinde ayrılınca İstanbul ’da annesi ve erkek kardeşi Kerem ile birlikte yaşayan Kadir Ezildi, televizyon programı ile geniş kitlelere erişerek herkesin sevgisini kazandı.

Reel işi özel bir sağlık kurumunda arşiv mesulü olan Kadir Ezildi, sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler oldu ve TCL’de yayınlanan Paklik Avcıları programı ile ekran kariyerine başladı.

Paklik mevzusundaki saplantıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü lafları, mizahlı üslubu ve günlük hayattaki serüvenleriyle o artık bir fenomen!

Pakliğin yanı gizeme kumpas mevzusunda da saplantılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı paklik malzemelerine ve evin dekorasyonuna tüketiyor. Konuklardan ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istediğini söyleyen Kadir, saplantılı olduğunun farkında fakat rehabilitasyonun bu vaziyete bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu saplantısı sebebiyle evlenecek biltihabı bulmakta zorlanacak olması ise Kadir Ezildi’nin annesinin en büyük fobisi.

“Paklik Benim İşim” müsabakasının sunuculuğunu 11 Haziran 2023 tarihine kadar yaptı ve program sezon finali yaptı.

Kadir Ezildi, 16 Ağustos 2023 tarihinden itibaren FOX TV ekranlarında yayınlanan “En Hamarat Benim” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın