Anasayfa » Genel » Karaman Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Giderim?

Karaman Devlet Hastanesi Nerede Nasıl Giderim?

Karaman Devlet Hastanesi Nerede, Karaman Devlet Hastanesi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Karaman Devlet Hastanesi Nerede

Karaman Devlet Hastanesi Nerede

Karaman Devlet Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Üniversite Mh., 1984. Sok. No:1, 70200 Merkez/Karaman Merkez/Karaman olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Karaman Devlet Hastanesi Nasıl Giderim

Karaman Devlet Hastanesi Nasıl Giderim, Karaman Devlet Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Karaman Devlet Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön64-ASille64-BAlaaddin65-AAdliye96-AErenköy99-ATatköy66-AKültürpark69-AErenköy48-AS. Eyyubi̇ Hadi̇mi̇ Cad52-AMeram Devlet Hastanesi̇56-AŞeyh Şami̇l67-AMi̇mar Si̇nan97-ADere Tıp Sanayi̇ / Ring109-AEski̇ Sanayi̇ Neü Köyceği̇z72-AErenköy

Karaman Devlet Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeGökçedağ3 dk yürümeYeditepe4 dk yürümeKaramevlüt5 dk yürümeEski Sille Cd11 dk yürüme

Karaman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 03382263000

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın