Anasayfa » Genel » Komediden drama… Bu hafta birbirinden güzel filmler vizyonda!

Komediden drama… Bu hafta birbirinden güzel filmler vizyonda!

Maric

23 Aralık

Maric, tatil için gittikleri yerde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir çiftin hikayesini konu ediyor. Aranjör olan Gizem ile oyunculuk yapan Serdar beş yıldır evli olan bir çiftir. Serdar, son zamanlarda acayip davranışlar sergilemeye başlar. Bu vaziyet üzerine Gizem, kendilerini iyi gelebilecek bir tatil ayarlamaya karar verir. Ancak tatil için gittikleri yerde Serdar’ın davranışları daha da ilginçleşir. Kendilerine musallat olan bu vaziyetten kurtulmaya çalışan çift, kendilerini Lübbey köyünde bulur. Köyde kimse yaşamamaktadır ve takat aramak için geldikleri bu köy onların cehennemi olur. Çift, kabahatlileri cezalandırmakla görevlendirilen cin kabilesi “Maric” ile karşı karşıyadır.

I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston Filmi

23 Aralık

I Wanna Dance With Somebody: Whitney Houston Filmi, 2012 yılında yaşamını yitiren ve müzik kariyerine 6 Grammy mükâfatı, 16 Billboard Müzik mükâfatı, 22 Amerikan Müzik mükâfatı ve 2 Emmy mükâfatı sığdırmayı başaran müzisyen Whitney Houston’ın hayatına odaklanıyor. Müzik ikonu Whitney Houston’ın destansı yaşamına ve müziğine odaklanılan filmde, ikonik şarkıcının yıldızlığa yükseliş hikayesi anlatılıyor.

Ayı Kardeşler: Dünya’ya Dönüş

23 Aralık

Uzaydan düşen gizemli bir nesne, Bramble ’ın yeni yetenekler kazanmasını sağlar. Artık super eforlari olan Briar, aynı zamanda Avi adında gizemli bir uzaylıyla da dost olur. Çok geçmeden Bramble, Avi’nin ataları Rhyot’un Dünya’nın çevresine hasar verecek şekilde gelişmiş bir medeniyet olduğunu, ancak gezegenlerinden kaçmak zorunda kaldıklarını öğrenir. Avi, Bramble’ı halkının eski kalıntılarına götürdüğü sırada, her cinsten silahı kullanan yüksek teknolojili bir insan ordusu her ikisine de saldırır. Avi’nin Dünya’ya dönüş yolculuğunun emeli nedir?

R.M.N.

23 Aralık

R.M.N., yurt dışında yaşayan ve Noel ’den önce Transilvanya’daki çok etnik gruptan oluşan yerli dağ köyüne dönen Matthias’ın hayatına odaklanıyor. Matthias, oğlu Rudi’nin annesi Ana’dan aldığı eğitim konusunda endişelidir. Bu süreçte yaşlı babası Otto’yu kontrol etmesi gereken Matthias, eski sevgilisi Csilla’yı da görmeyi planlar. Köye vardığında Matthias, oğlunu ve köyü mantıksız bir fobi ve sıkıntılılığın gölgesi altında bulur.

İçeriği Oyla

Yorum yapın