Anasayfa » Genel » Marvel hayranlarına müjde verildi! Ben Affleck farklı bir rolle Marvel dünyasına adım atıyor!

Marvel hayranlarına müjde verildi! Ben Affleck farklı bir rolle Marvel dünyasına adım atıyor!

Marvel kahramanlarında ehemmiyetli metamorfoz yaşanıyor! James Gun ’ın DC evrenindeki galibiyeti sonrası ilk yarıyılda rol alan pek çok ad DC dünyasından dışlanma tehdidi ile karşı karşıya kaldı! Ben Affleck, Jason Momoa, Dwayne Johnson ve Gal Gadot gibi adların hangi imallerde rol alacağı merakla beklenirken Ben Affleck kararını Marvel ’dan yana kullanmak üzere!

Sektöre yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Ben Affleck Marvel dünyasına giriş yapmaya hiç olmadığı kadar yakın! Daha evvel Daredevil filminde boy gösteren fakat o yarıyılda sinematik evren tasarıyı yapmadığı için bir daha göremediğimiz 50 yaşındaki yakışıklı oyuncu kararını değiştirmişe benziyor!

İDDİALARA GÖRE BEN AFFLECK İÇİN ROL HAZIR!

Sektör kaynaklarına sabrettirilen habere göre Ben Affleck, Marvel yetkilileri ile görüşe halinde. Uyuşma kısmetinin yüksek olduğu ifade edilen bu görüşmede şayet zaferli olunursa, Ben Affleck ’i Roxxon Energy firmasının işvereni Dario Agger rolü ile Marvel dünyasında görebileceğiz! Uyuşmaya ait henüz resmi bir açıklama gelmese de Affleck ve Marvel hayranları, şimdiden Dario Agger rolünün hangi filmde karşılarına çıkacağını merakla bekliyor.

DARIO AGGER ROLÜNÜN ÖZELLİĞİ NE?

Marvel hayranlarına müjde verildi! Ben Affleck farklı bir rolle Marvel dünyasına adım atıyor!

Ben Affleck ’in canlandırması beklenen Dario Agger rolü, pek çok Marvel dizi ve filmlerinde yollama aldı. Marvel hayranlarının bu rolü kimin alacağı ile beraber hangi filmde ya da dizide bu şahsiyetin karşılarına çıkacağına müteveccih münazaraları muhtelif platformlarda devam ediyor.

Roxxon işletmeyi, Marvel dünyasında makûs bir nama sahip. Bu petrol devi pek çok makûsluğun arttaki ad ve Dario Agger, Minotaur ve Marvel kahramanlarının en ehemmiyetli düşmanlarından birisi.

Marvel hayranları her ne kadar Ben Affleck büyümesine coşsalar da eskiki varsayımlarında Dario Agger rolü için Hanry Cavill adında birleşmişlerdi. Sentry ile The Thunderbolts filinde toplanması beklenen bu adın yerine muhtemel uyuşma gidişatında 50 yaşına giren Affleck ’i göreceğiz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın