Anasayfa » Genel » Bu hafta vizyonda neler var? İşte 30 Aralık Cuma vizyona giren filmler

Bu hafta vizyonda neler var? İşte 30 Aralık Cuma vizyona giren filmler

1- Dikkat Köpek Var

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2023

İstanbul Emniyeti ’nin galibiyetli polislerinden biri olan Murat Kaya, son vazifesini zaferle bitirip bir mafya teşkilatını çökertir. Son misyonunda gösterdiği zafer, onun beynelmilel saklı bir teşkilata ceddilmesini sağlar. Bu sırada Murat ’ın manevi babası olarak gördüğü idolü Teoman, uzun vakittir peşinde olduğu Gölge tarafından vurur. Her şeyin sahtesini piyasaya süren Gölge ’nin emeli, kendisine köpek ordusu kurmaktır.

Teoman ’ın yürüttüğü Gölge işlemini devralan Murat, bu süreçte her ne kadar köpeklerle uyuşamasa da Teoman ’ın biricik köpeği Bal ’ı da devralır. Murat bu zorlu misyonda Bal ile kendisini cinsli serüvenlerin içinde bulur.

2- Hayalimdeki Düğün

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2023

Genç bir çift olan Darcy ve Tom evlenmeye karar verir. Bu onların dışarıdan oldukça sevecen gözüken ancak oldukça inatçı olan ailelerinin de toplanması demektir. Bu vaziyet kutlama için risk oluşturacak olsa da onları bekleyen tek mesele bu değildir. Düğünde misafirlerden biri rehin alınınca işler iyice karışır. Hoşlandıklarını gözetmek için ellerinden geleni yapan çiftin ilişkisi de bu süreçte denenir.

3- Lanetli Göl

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2023

Laura, yedi yaşındaki oğlu Cody ile beraber kendisine makûs davranan daha önceki kocasından kaçıp, göl kıyısındaki pastoral ve uzak bir çiftlik evinde yeni bir yaşama başlamaya çalışır. Hala yaşadıkları travmanın tesirinden kurtulamayan anne ve oğlu, çok geçmeden yeni barınaklarında uğraşmaları gereken daha büyük, daha vahim bir tehdit olduğunu keşfederler.

Ali Çevlik

Yayın Tarihi: 30 Aralık 2023

Ali Çevlik, atıl duran bir şubeden şampiyon adayı bir boksör çıkarmaya çalışan daha önceki bir boks şampiyonunun öyküsünü mevzu ediyor. Sinan Cevahir, daha önceki bir boks şampiyonu ve alıştırmandır. Kulüp başkanının aldığı ani bir karar Sinan ’ın yaşamını derinden tesirler. Başkan, uzun vakittir atıl olan Bingöl şubesinden, şampiyon adayı bir boksör çıkarılmasını ister. Bu emel yönünde Sinan, kendisini zorlu bir serüvenin içinde bulur.

5/5 - (3 Oy)

Yorum yapın