Anasayfa » Genel » Netflix 2023’te yayınlanacak filmleri duyurdu: Listede bakın hangi filmler var!

Netflix 2023’te yayınlanacak filmleri duyurdu: Listede bakın hangi filmler var!

Popüler video akış hizmetlerinden biri olan Netfix, 2023 senesinde yayınlanacak filmlerini duyurdu. Başrolünde Jennifer Lopez ’in yer aldığı The Mother, Extraction ’ın devam filmi Extraction 2, Gal Gadot ’un istihbarat casusu Rachel Stone ’u canlandırdığı Heart of Stone ve pek çok film seyredicilerle buluşacak. Buna ek olarak daha fazla filmin yayınlanacağını belirtelim. Peki bu sene hangi filmler yayınlanacak. Gelin beraber araştıralım.

The Mother 12 Mayıs 2023

Jennifer Lopez ’in başrolünde yer aldığı, aynı zamanda imalciliğini üstlendiği The Mother filmi efsane olmaya geliyor. Filmin mevzusu şu biçimde:

Seneler evvel, ölümcül bir suikastçı kaçmaya zorlandı ve bu da onu tek kızından bırakmaya zorladı. Seneler sonra, kadın suikastçı, kızını son derece riskli bazı adamlardan gözetmek için emrini geri verir.

Extraction 2 16 Haziran 2023

İlk filmdeki hadiselerde vefattan dönen Rake, saklı harekâtlarda vazife alan Avustralyalı bir paralı asker olarak bu kere bir başka ölümcül misyona sevk edilir. Gürcistanlı gaddar bir gangsterin rehin alınmış, perişan hâldeki ailesini yakalandıkları cezaevinden kurtarmak zorundadır.

Heart of Stone 11 Ağustos 2023

Tom Harper’ın rejisör koltuğunda oturduğu ajan gerilim filmi Heart of Stone ’nun başrollerinde Gal Gadot, Jamie Dornan ve Alia Bhatt yer alıyor.

5/5 - (5 Oy)

Yorum yapın