Anasayfa » Genel » Yılbaşı gecesi izlenecek filmler.. Yılbaşı gecesinin tadını çıkaracağınız en iyi Noel filmleri!

Yılbaşı gecesi izlenecek filmler.. Yılbaşı gecesinin tadını çıkaracağınız en iyi Noel filmleri!

Konutta Tek Başına Home Alone 

Ailesini pek beğenmeyen Kevin, aldığı ceza üzerine geceyi konutlarının çatı katında geçirir ve ertesi gün uyandığında ailesinin konutta olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını fark eder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın neşesini çıkarır. Fakat bu arada eve gözlerini dikmiş olan iki hırsızı konuttan uzaklaştırmak artık Kevin ’a düşmüştür. Yılbaşı temalı filmler arasında bulunan imalin oyuncu kadrosunda Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern ve Catherine O ’Hara yer alıyor.

Bay Evet

Hollywood’un en beğenilen komedyenlerinden, mimik ustası, espri şahikası Jim Carrey’in her zamanki gibi üst seviyede bir performans sergilediği “Bay Evet”, her şeye hayır demeye alışmış Carl Allen ’ın gülünç öyküsü üzerine heyeti, sevimli bir film. Allen, kendi isteğiyle katıldığı bir program neticesinde bir sene süresince her suale yanıtı ’ ’evet ’ ’ olacaktır. Başlangıçta bu vaziyetten memnun gibidir. Zira bu kararı sanki yaşamını pozitif istikamette geliştirmektedir. Ancak bu kararı zaman içinde belaya da ’ ’evet ’ ’ anlamına gelecektir. Harry Potter serisinin üretimcisi David Heyman ’in imalciliğini üstlendiği ve başrolde akılda oyuncu Jim Carrey ’nin bulunduğu filmle, kahkahaya evet diyeceksiniz.

Holidate 2023

Sloane ve Jackson tatillerden nefret etmektedir. Zira kendilerine karışan aile üyelerinden yargısından usanmışlardır. Bu ikisi toplandığında, sene süresince her tatil kutlaması için birbirlerinin artıları olmayı garanti ederler. Yılbaşı temalı imalin oyuncu kadrosunda Emma Roberts, Luke Bracey, Jake Manley, Jessica Capshaw, Andrew Bachelor, Frances Fisher, Manish Dayal ve Kristin Chenoweth yer alıyor.

The Christmas Chronicles 

Noel ’e az bir zaman kalmıştır. Kate ve abiyi Teddy ’nin en büyük hayali Noel Baba ’yı görebilmektir. Kardeşler Noel Baba ’yı görmenin yanı gizeme onu kameraya sürüklemeyi de tasarılar. Noel arifesinde Noel Baba ’nın gelişini gözetleyen Kate ve Teddy saklıca kızağa biner. Çoğu çocuğun hayalini yaşayan kardeşler oldukça coşkuludur. Fakat bu serüven dolu yolculuk bir hayli meseleye neden olur. Noel Baba ’nın kaza yapmasına neden olan kardeşler Noel ’i büyük bir riske atar. Artık kardeşlerin her şeyi yoluna koyması ve Noel ’i kurtarması gerekir. Filmde Kurt Russell, Darby Camp, Goldie Hawn ve Judah Lewis rol alıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın