Anasayfa » Genel » Meltem Akçöl Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Meltem Akçöl Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Duy Beni isimli TV dizisinde Hazal şahsiyetini canlandıran Meltem Akçöl, bir yarıyıl Kanal D ’de yayınlanan Kırık Kanatlar ’da Deniz Yılmaz ile ekranlarda boy göstermiş ve başrollerde oynamıştır.

Duy Beni dizisinde mektebi asan genç ve hoş Hazal rolünde yer alan Meltem Akçöl, mektebin hakikatinde söylendiği gibi bir cennet değil cehennemden ibaret olduğunu, kendi içerisinde de çözemediği meseleleri bulunan bir yapıdadır. Genelde mektebin kafe kısmında olan ve mektebe pek uğramayan Hazal, öbür kızların aksine azıcık farklıdır. Azametten her zaman uzak kalan olgun kız davranışlarında olan Hazal ’ın mektepte pekte dostu bulunmamaktadır.

Melisa ’nın riskli olduğunun kısa zamanda farkına varan Hazal, ona karşı koymak yerine uzak kalmayı tercih etmektedir. Ve en çok beğendiği şey ise yüzmektir.

Meltem Akçöl Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Meltem Akçöl Kim?

1 Ocak 1999 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Meltem Akçöl, sosyal medya paylaşımları ile kısa zamanda fenomen haline gelmiştir. İlk olarak Instagram ’da bulunan Hakikat videolar kısmı üzerinde paylaştığı videolarla tanınan Meltem Akçöl, geniş kitlelere hitap etmeyi muvaffak olmuştur.

Hobilerinden sık sık söz eden hoş oyuncu Meltem Akçöl, sık sık keşif yaparak resim çekmeyi beğenmektedir. Giyimine de özen göstererek modayı yakından takip eden Akçöl, birbirinden değişik olan giysileriyle sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunarak bir hayli şahsa esin vermektedir.

Yalnızca sosyal medya fenomenliği ile kalmayıp oyunculuk dersleri de alan Meltem Akçöl, ilk oyunculuk tecrübesini Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizide Deniz Yılmaz kişiliğine hayat vererek başrollerde oynamıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli gençlik dizisinde Hazal karakterine hayat vermektedir.

23 yaşında olan Meltem Akçöl; 1.66 boyunda, 49 kilo ve Oğlak burcudur. Hali Hazırda bekar olan Meltem Akçöl, Instagram ’da @meltemakcol hesabını kullanmaktadır.

Meltem Akçöl Oynadığı Diziler ve Filmler

• Kırık Kanatlar Deniz, TV Dizisi 2023
• Duy Beni Hazal, TV Dizisi 2023

5/5 - (13 Oy)

Yorum yapın