Anasayfa » Genel » Cemre Baysel Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Cemre Baysel Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Senden Daha Hoş isimli dizide Efsun şahsiyetini canlandıran Cemre Baysel özellikle Sol Yanım ’da hayat verdiği Biricik ile adından çokça söz ettirmiştir.

Senden Daha Hoş dizisinde ABD ’de de estetik cerrahi alanda eğitim aldıktan sonra Gaziantep ’e hekimlik yapmak ismine geri dönüş yapan Efsun hem genç hem de hoş bir bayandır. Gaziantep ’te babasıyla beraber huzur içerisinde yaşayan Efsun, kendi muayenehanesini açarak dermatolog olarak misyon yapmaktadır ve bunların yanında da bir hayli hastaya fiyatsız bakmaktadır.

Efsun ’un annesi Pervin ise henüz 12 yaşında iken eşini ve çocuklarını terk ederek İstanbul ’a taşınmış ve işlerini daha da geliştirerek burada en ehemmiyetli cerrahlardan birisi olmuştur. Annesinin çok hastalandığı haberini alan Efsun, can vermek üzere olan annesi ile bir kere daha görüşmek için İstanbul ’a gider hakikatinde de hiçte öyle olmadığını anlar.

Annesi, Efsun ’u babasının çiftliğinin elinden almak ile tehdit eder. Kendisi yokken de muayenehanenin başında durmasını ister. Efsun ’da babası için 3 ay süresince kliğini idaremeye karar verir.

Cemre Baysel Kim? Kaç Yaşında, Nereli?

Cemre Baysel Kim?

5 Şubat 1999 tarihinde İzmir ’de dünyaya gelen Cemre Baysel, üniversite eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Fotoğraf Hocalığı Kısmı ’nde okuduktan sonra ilk oyunculuk tecrübesini 2014 yılında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz isimli dizide oynamıştır.

2017 senesinde Kanal D ekranlarındaki Adsızlar, yeniden aynı yılda Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ’de Payitaht Abdülhamit isimli dizide rol almıştır. 2018 ’de de Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ’de Elimi Vazgeçme isimli imalde Alp Navruz ile başrollerde oynayan Cemre Baysel, 2023 senesinde Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım isimli dizide kariyerinde zirve yapmıştır.

23 yaşında olan Cemre Baysel; 1.66 boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur. Hali Hazırda bekar olan Cemre Baysel, Instagram ’da @cemrebaysel hesabını kullanmaktadır.

Cemre Baysel Oynadığı Diziler ve Filmler

• 2023 – Sol Yanım Biricik Şahsiyeti Star TV
• 2019 – Ramo Fatoş Şahsiyeti Show TV
• 2018 – Elimi Vazgeçme Melis Şahsiyeti Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1
• 2017 – Payitaht Abdülhamit Firuze Şahsiyeti Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1
• 2017 – Adsızlar Gülperi Şahsiyeti Kanal D
• 2014 – Yeşil Deniz Gonca Şahsiyeti Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1

İçeriği Oyla

Yorum yapın