Anasayfa » Rehber » Minecraft Ev Modelleri (En İyileri)

Minecraft Ev Modelleri (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Minecraft ev modelleri mevzusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Minecraft ev modelleri mevzusunda en iyi ev modellerini hisseleştik. Aynı zamanda Minecraft ev üretimi, Minecraft ev kodları, Minecraft ev tasarımları başlıklarında değişik bilgiler aktardık.

Minecraft için ev fikirleri mi arıyorsunuz? Hayalinizdeki evi inşa ederken kendinize yeni fikirler, yeni tasarımlar ve misaller arıyorsanız bu içerik sizlere dayanakçı olacak. Hayal eforunuzun ötesinde planlayacağınız yeni Minecraft ev modelleri sayesinde tüm bloklar emrinizde. Dünya ’nın en büyük oyuncu bilgi tabanına sahip olan Minecraft için Minecraft ev modellerini altta birden fazla misalle hisseleştik.

Minecraft Ev Modelleri

Minecraft Ev Modelleri

Minecraft oyununda kendinize has ve özel, büyük bir malikane kurma fikrindeyseniz Minecraft ev modellerini araştırmalısınız. Yeni ve hiçbir yerde görmediğiniz muhteşem Minecraft ev modellerini görsellerle hisseleştik. Görselleri araştırarak yapmak istediğiniz ev modeli hakkında fikir üretmeye başlayabilirsiniz.

Paylaştığımız muhteşem ev misallerini ve Minecraft ev tasarımlarının her birisinin nasıl yapıldığını Youtube ’da inceleyerek bulduk. Youtube linklerine tıklayarak evlerin nasıl yapıldığını bilin.

Yüzme Havuzlu Ev

Kendinize güzel ve zaferli bir ev oluşturmak istiyorsanız aynı zamanda sanatsal yapıya önemsiyorsanız HALNY ’nin yüzme havuzlu evini kendinizde yapabilirsiniz. Üretimi oldukça kolay olan bu evi planlamak için Youtube linkini kullanın.

HALNY ’nin Evi

5 x 5 Çağdaş Ev

Kısıtlı bir alana sahipseniz fakat evinizin bir yandan da kısıtlı alana sahip olmasına karşın hoş bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız Juns Mab Architecture ’nin 5 x 5 Çağdaş ev üretimi videosuna göz atabilirsiniz.

Juns Mab Architecture ’nin Evi

Çağdaş Ev

SheepGG kanalının çağdaş bir biçimde planladığı ev Doğru bloklarla muhteşem bir Minecraft ev inşası yapmanızı sağlıyor.

SheepGG ’nin Evi

Akvaryum Evi

Çağdaş, havuzlu ve öteki tüm bildiğiniz evleri unutalım. Bu ev isminden de anlaşılacağı üzere akvaryum ev!

Balıkların ve nebatların dolu olduğu iki katlı geniş bir Minecraft evine sahip olmak için SheepGG ’nin akvaryum ev tasarımına göz atın.

SheepGG Akvaryum Ev Üretimi

Çağdaş Ağaç Ev

Minecraft kocaman bir alana sahip ve kocaman olduğu kadar geniş bir ormanla bizleri karşılıyor. Ormanları yok etmek yerine yaşam alanınızı orman yapabilirsiniz. Ormanın içerisinde ağaç ev modeliyle lüks bir yaşama adım atın.

6tens Studio Evi

Kalamar Reyin Evi

Farklı bir dekorasyona sahip olan kalamar reyin evi HALNY tarafından planlandı.

Halny Kalamar Reyin Evi Üretimi

Minecraft Ev Tasarımları

minecraft ev tasarımları minecraft ev tasarımları minecraft ev tasarımları minecraft ev tasarımları minecraft ev tasarımları minecraft ev tasarımları

Minecraft ev modelleri mevzusunda esininizi aldıysanız şimdi kendinize yeni bir muhteşem ev oluşturmanın bütün zamanı. Hiç kimsede olmayan yeni evinizi sunucunuzda oluşturun.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın