Anasayfa » Rehber » Turuncu WhatsApp Nedir? Ne İşe Yarar? İndir

Turuncu WhatsApp Nedir? Ne İşe Yarar? İndir

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde turuncu WhatsApp nedir? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber turuncu WhatsApp nedir? Sualine Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Turuncu WhatsApp indir, Turuncu WhatsApp ne işe fayda? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya iletileşme mevzusunda hizmet sunan çevrimiçi iletileşme uygulamasıdır. İletileşme, sohbet denilince akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi olan WhatsApp değişik versiyonlarla karşımıza çıkabilir. Turuncu WhatsApp, mavi veya değişik renklerde. Fakat bu renklerin her birisinin değişik anlamı var. Turuncu WhatsApp özellikleri nelerdir? Veya Turuncu WhatsApp nedir? Diyenlere altta Doğru yanıt var.

İnstagram Aero Apk İndir

Turuncu WhatsApp Nedir?

Turuncu WhatsApp Nedir?

Turuncu WhatsApp uygulaması yeniden WhatsApp özelliklerini kapsar fakat bayağı WhatsApp uygulamasından bir tık daha üst olan ve bir çok değişik özelliğe sahip olan bir uygulamadır. Google Play Store veya App Store üzerinden indiremeyeceğiniz turuncu WhatsApp özelliklerini altta yanıtladık.

Turuncu WhatsApp uygulaması hakikatine bakılırsa WhatsApp Plus uygulamasıdır. WhatsApp Plus uygulamasının ismini dikkat toplamak emeliyle değiştiriyorlar ve sosyal medyada turuncu WhatsApp, mavi WhatsApp, mor WhatsApp olarak çıkartıyorlar. WhatsApp Plus APK uygulamasını telefonunuza yükleyerek yeniden turuncu WhatsApp APK özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Turuncu WhatsApp Özellikleri

WhatsApp görünümünü değiştirebilirsiniz. Kullanımı WhatsApp ’a göre daha basittir. WhatsApp ana ekranınızdaki ve sohbet ekranınızdaki renkleri tanımlayabilirsiniz. WhatsApp iletildi tikini kaldırabilirsiniz. Yazıyor… mesajını kaldırabilirsiniz. Bir başkasının çevrimiçi olup olmadığını takip edebilirsiniz. WhatsApp temalar yükleyebilirsiniz. Medyaları telefon galerisini saklayabilirsiniz. Saklanan iletileri bildirim oturumundan gizli yakalayabilirsiniz.

Turuncu WhatsApp APK Nasıl İndirilir?

Turuncu WhatsApp apk dosyası 3. Parti uygulama olduğu için bu cins APK dosyalarını telefonunuza indirmeden evvel bilgilerinizin çalınabileceğini, pazarlanabileceğini ve satılabileceğini öğrenmelisiniz. Bir başkası tarafından yeniden WhatsApp iletileriniz okunabilir. Bu cins olasılıkları düşünerek turuncu WhatsApp apk dosyasını indiriniz.

ANEKDOT: Turuncu WhatsApp apk dosyasını indirmek için telefon ayarlarınız kısmından belirsiz kaynak modunu faal etkeniz gerekir.

Turuncu WhatsApp APK dosyasını indirin. İndirdiğiniz APK dosyasını yükleyin. Yüklemeyi beceriksizsiz bir biçimde bitirin. Turuncu WhatsApp uygulamasını açın hesap bilgilerinizle giriş yapın. Yedeklemenizi yükleyin. Ayarlar kısmından istediğiniz özellikleri kullanmaya başlayın.

Turuncu WhatsApp Emin Mi?

Turuncu WhatsApp veya WhatsApp Plus gibi 3. Parti uygulamalar WhatsApp ’ın dışında bağımsız bir biçimde telefonunuzda yer alır. Bu cins uygulamaları Google Play Store veya App Store üzerinden indiremezsiniz zira uygulama izinleri içerisinde hesap bilgilerinizi riske düşüren izinler mevcuttur. Konuşmalarınızın bir başkası tarafından okunmasını, bilgilerinizin başkaları tarafından çalınmasını istemiyorsanız bu cins uygulamalardan uzak durunuz.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın