Anasayfa » Genel » O film John Wick 4 ’ün pabucunu dama attı! Rekor el değiştirdi! Gişeleri sallayan film hakkında müthiş iddia!

O film John Wick 4 ’ün pabucunu dama attı! Rekor el değiştirdi! Gişeleri sallayan film hakkında müthiş iddia!

Bir müddettir özellikle oyuncular tarafından beklenen “Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” filmi vizyona bomba gibi girdi. Film vizyona girmesi ile John Wick 4 ’ü tahtından etti. Mevzusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri sürükleyen filmin zaferi devam edecek mi? Peki filmin mevzusu nedir? Filmde kimler rol alıyor? İşte tüm ayrıntılar…

38,5 MİLYON DOLARLIK ETKİLEYİCİ HASILAT

Merakla beklenen “Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur” filmi nihayet sinemalarda gösterime girdi ve 38,5 milyon dolarlık etkileyici bir hasılatla hafta sonu büyük bir açılış yaptı. Film, geçen hafta sonuna kadar etkileyici bir performans sergileyen, karar süren şampiyon “John Wick: Chapter 4″deri Amerika Birleşik Devletleri gişesinde en üst sırayı aldı.

Dünyanın en ünlü rol yapma oyunundan uyarlanan aksiyon-serüven filmi “Dungeons and Dragons: Honor Between Thieves”, hem sinema sevlerden hem de eleştirmenlerden pozitif tenkitler aldı. Chris Pine, Michelle Rodriguez, Rege-Jean Page ve Hugh Grant’in de yer aldığı yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan film, oyunun beğenilen kişiliklerine hayat veriyor.

Film, elflerin, hobbitlerin, cücelerin ve insanların inanılmaz dünyasında geçiyor; burada bir grup serüvenci ve çekici bir hırsız, patronları için bariz bir hırsızlık işi gibi görünen bir işe girişiyor. Ancak, kayıp bir kutsal itimada tesadüftüklerinde işler sert bir hal alır ve onları epopesi bir soyguna götürür. Takım beklenmedik hadiselerle karşı karşıya kaldıkça, soygun giderek daha riskli hale kazanç.

GİŞE SIRALAMASI

O film John Wick 4 ’ün pabucunu dama attı! Rekor el değiştirdi! Gişeleri sallayan film hakkında müthiş iddia!

Filmin büyük açılış hafta sonu gişe hasılatı, Amerika Birleşik Devletleri gişe sıralamasında en üst sıradaki yerini sağlamlaştırdı. İşte hafta sonu gişe rekorları kıran ilk 5 film:

Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur

John Wick: Bölüm 4

Çığlık VI

Tek Oğlu

inanç III

İçeriği Oyla

Yorum yapın