Anasayfa » Genel » Suzuki Nisan 2023 kampanyaları peş peşe duyuruldu! Vitara, Swift, Jimny ve S- Cross için faizler yüzde 0,99’a çekildi!

Suzuki Nisan 2023 kampanyaları peş peşe duyuruldu! Vitara, Swift, Jimny ve S- Cross için faizler yüzde 0,99’a çekildi!

Çin ’de başlayıp dünya geneline yayılan koronavirüs salgını şu an için hakimiyet altına alınmış olmasına karşın pandemi yarıyılında kapatılmış olan imal tesislerinin ekonomiye olan yansımaları, kendilerini hissettirmeye devam ediyor. Pandemi temelli olduğu öğrenilen ve günden güne gelişen yonga krizi sebebi ile bugün her ay, bazı markalarda ise ayda iki kere maliyet farklılıklarına gidilirken harcayıcıların büyük bir kısmı bütçeleri dahilinde sıfır km bir vasıtaya sahip olamıyorlar.

Senelerdir yeni bir vasıta sahibi olabilmek umudu ile birikimler yapan ancak son yarıyıllarda fahiş seviyelere yükselen araba maliyetleri sebebi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşayan harcayıcılar, nisan ayı araba kampanyalarını yakın takip altına aldı. Uzun bir süredir bekledikleri indirim haberlerine bu ay da rastlayamayan harcayıcılara, Suzuki ’den kredi müjdesi geldi. 4 değişik vasıta modeli için kredi kampanyaları tertip ettiğini belirten Japon şirket, alakalı kampanyalarına ait ayrıntıları paylaştı.

SUZUKI SWIFT NİSAN AYI KREDİ KAMPANYASI

Suzuki Nisan 2023 kampanyaları peş peşe duyuruldu! Vitara, Swift, Jimny ve S- Cross için faizler yüzde 0,99'a çekildi!

En çok seçim edilen modellerinden biri olan Swift için yeni bir kredi kampanyası tertip etmiş olduğunu duyuran Suzuki, söz konusu kredi kampanyasının Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası ve Akbank şubelerinde geçerli olduğunu bildirdi. Suzuki tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Nisan 2023 tarihine kadar yetkili satıcılardan alınacak olan 2023 ve 2023 model sıfır km Swift modellinin tüm versiyonlarına, yüzde 0,99 faiz ve 12 ay vade avantajı ile 150 bin TL ’ye kadar kredi desteği verilecek.

SUZUKI VITARA, JIMNY VE S- CROSS NİSAN AYI KREDİ KAMPANYASI

Vitara, Jimny ve S- Cross modelleri için de nisan ayı süresince kredi desteği verileceğini belirten Suzuki, söz konusu kampanya kapsamında limiti 200 bin TL olarak aktüellediğini, faizi ve vade sayısını ise sabit vazgeçmiş olduğunu ifade etti. Suzuki, bu kampanyasının da sadece sıfır km vasıtalar için geçerli olduğunu bildirdi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın