Anasayfa » Genel » Okan Yiğit

Okan Yiğit

Okan Yiğit Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” isimli müsabakaya katıldı.

Okan Yiğit, 1996 yılında Antalya ’da doğmuştur. istanbul’da yaşayan Okan, aslen Antalyalıdır. 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi ’ni bitirdikten sonra öğrenimine sarih öğretimde devam etmektedir. Antalya Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

Basketbol, yüzme, futbol gibi sporlarla reel beceriyi olan oyunculuğu geniş kitlelere gösterebilmek için İstanbul ’a gelmiştir. İnternetten yayınladığı skeç, mini dizi ve talk showlarla 1.000.000 ’un üzerinde görüntülenen videolar üreterek ismini internet fenomenleri arasına yazdırmış. Birçok dizi ve reklam filminde oynamıştır. Amacı oyunculuk alanında Hollywood ’da yer almak. Okan, bu surattan da Fenomen‘i kazanacağına oldukça emin.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Hikaye Serter ’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 müsabakacının bulunduğu “Fenomen” isimli müsabakaya katıldı. Fenomen Kadın Müsabakacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Müsabakacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın Fenomen, Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın