Anasayfa » Genel » Onlyfans Hesap Kapatma (Kolay Kapatma Yöntemi)

Onlyfans Hesap Kapatma (Kolay Kapatma Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Onlyfans hesap kapatma mevzusunda sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize Onlyfans hesap kapatma usulü hakkında bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda Onlyfans nedir, Onlyfans hesabı nasıl kapatılır, Onlyfans hesap silme usulü hakkında da değişik bilgileri aktaracağız.

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan Onlyfans hakkında her geçen gün yeni bir haber, yeni bir viral mevzu daha ortaya çıkıyor. Kimi insan merak edip uygulamayı yüklüyor ve sonrasında uygulama içerisinde oluşturduğu hesabı silmek istiyor. Onlyfans hesabını silebilmeniz için usulleri sizlere altta hisseleştik.

Onlyfans Nedir?

Her geçen gün popülerliğine popülerlik katarak ilerleyen Onlyfans ’da fertsel kullanıcılar olduğu gibi aynı zamanda popüler, ismini çok sık dinlediğimiz namlılarda yer almaktadır. Bir cins resim paylaşma uygulaması olan Onlyfans ilk olarak 2016 senesinde ortaya çıkmıştır.

2016 senesinde açılan uygulama sosyal platform kalitesindedir ve aylık abonelik satın alarak öbür insanların videolarını, resimlerini, canlı yayınlarını izleme fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Onlyfans ilk çıktığında emeli Youtuber ’lara destek olabilmek, fitness eğitmenlerini destekleyebilmek veya modellerin resimlerini fiyatlı bir biçimde paylaşabilmesiydi fakat günümüzde Onlyfans çok değişik nedenlerle kullanılmaktadır.

Onlyfans hesap nasıl kapatılır?

Onlyfans Hesap Kapatma

Uygulamayı indirdiniz, araştırdınız ve kullanmaktan vaz mı geçiyorsunuz? O halde Onlyfans hesabınızı uygulamayı silerken kapatmayı unutmayınız. Geride iz vazgeçmemek için Onlyfans hesabınızı kapatarak gönlünüzü rahat yakalayabilirsiniz. Peki, Onlyfans hesabı nasıl kapatılır? İşte sizlere yanıtı…

Onlyfans internet sitesine giriş yapın.Siteye kayıt olduğunuz e – posta ve parolayla Onlyfans hesabınıza giriş yapınız.Ana ekranda yer alan ‘ ’More ’ ’ butonuna tıklayınız.Açılan sol menüden ‘ ’Settings ’ ’ sekmesini bulunuz.Settings sekmesine tıkladıktan sonra ‘ ’Account ’ ’ kısmına giriniz.Account Management > Delete Account kısmından Onlyfans hesabınızı silebilirsiniz.

Hesabınızı silebilmeniz için telefonunuza Doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu meselesiz bir biçimde girdikten sonra Onlyfans hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

Onlyfans Üyelik Fiyatı Ne Kadar?

Platform içerisindeki öbür insanların resimlerini, videolarını veya canlı yayınlarını görebilmek için onlara aza olmanız gerekmektedir. Aylık üyelik satın alarak merak ettiğiniz tüm herkesin resimlerini, videolarını ve canlı yayınlarını izleyebilirsiniz. Onlyfans abonelik fiyatlarını sizlere altta tablo halinde hisseleştik.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın