Anasayfa » Rehber » Oyuncak Makinesi Hilesi (Yeni En iyi Yöntem)

Oyuncak Makinesi Hilesi (Yeni En iyi Yöntem)

Oyuncak cihazı şikesi mevzusunda sık sual alıyorduk. Oyuncak bir aygıtla oynarken şike yapmak çok basittir! Yalnızca düğmeye basın ve yalnızca bir saniye süresince muhakkak bir konumda tutun. Paranızın yuvaya yerleştirildiğini düşünecek ve oyuncağınızı tükürecektir! Kendiniz deneyin ve dostlarınızı donakaltın!

Reyin cihazı oynamanın en iyi yolu, her fırsatta şike yapma bilgisini kullanmaktır! Bu yazı hangi şikelerin olduğunu ve nasıl çalıştıklarını açıklayacaktır. Oyuncak cihazı oynarken ve büyük ödüller kazanırken iyi cümbüşler! Evvel en deli fikirle başlayalım: İçinde duyarlı elektronik parçalar olmayan yüzük fırlatmak gibi metal rastgele bir şeyi alabileceğiniz bir mıknatıs kullanmayı deneyin. Oyuncak cihazı şikesi veya oyuncak cihazı aldatma yolları arıyorsanız ayrıntılı olarak destekçi olacağız.

Oyuncak Cihazı Şikesi

Oyuncak Cihazı Şikesi

Kazanmak için ipuçları sunan ve aynı anda birden fazla jeton kullanmak veya cihazı muhakkak bir biçimde eğmek gibi oyuncak cihazını kendi avantajınıza kullanmak için taktikler öneren bir hayli web sitesi vardır. Bir Hayli birey bu yöntemlere yemin ediyor ve muhteşem çalıştıklarını iddia ediyor. Peki, oyuncak cihazı şikesi nasıl yapılır? İşte sizlere birkaç oyuncak cihazı şikesi ve reyin cihazı bug!

Mağazada çalışan biriyle, misalin bir çalışanla veya hatta mağaza sahibiyle bir ilişki kurmaya çalışın. Onlara karşı dost canlısıysanız ve sizi beğenip güveniyorlarsa, bazen nasıl kazanacağınız mevzusunda size ipuçları verebilirler. Ancak, şu anda var olan güvenlik tedbirleri sebebiyle bu her zaman olası değildir. Bir başka alternatif de oyuncağınızın erken düşmesine neden olacak bir cins nesneyi cihaza yerleştirmektir. Misalin, oyuncağınızın oturduğu yerde boş bir alan varsa, bu alana bozuk para veya başka bir ufak nesne gibi bir şey koyun ve oyuncağınızla beraber çıkmasını bekleyin. Cihazın hareketli parçalarından birine, çalışmasını bir biçimde yasaklayacak bir nesne yerleştir. Oyuncağınız alt yukarıya hareket eden bir kol üzerindeyse, bu kolun üzerine kağıt parçası gibi bir şey yerleştirin, böylece yukarıya çıktığında nesne tutulur ve alt inmesini maniler. Mıknatıs kullanabilirsiniz. Cihazı bozuk para yerleştirildiğini düşünmesi için aldatmak emeliyle bozuk para yuvasına bir şey sıkıştırmaktır.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, dikkatli olmayı ve oyuncak cihazına hasar vermemeye veya yıkım etmemeye çalışmayı unutmayın.

Oyuncak Cihazı Bugları

Oyuncak aygıtının nasıl kandırılacağı hem çocuklar hem de erişkinler arasında popüler bir münazara mevzusudur. Cihazdan daha fazla oyuncak almak için kullanılabilecek bir hayli değişik yöntem vardır, ancak kimileri değişiklerinden çok daha tesirlidir.

Oyuncak cihazını aldatmak için en sık kullanılan yöntemlerden biri manivela kullanmaktır. Oyuncağınızı yerleştirmeden evvel dağıtıcının önüne bir veya daha fazla bozuk para koyarak, düğmeye bastığınızda genellikle ekstra oyuncaklar alırsınız. Bu yöntem işe fayda zira mekanizmada bir balanssızlık hissi yaratarak orijinal tercihinizle beraber bonus öğeleri de özgür vazgeçmesine neden olur. Sensörü bozuk para attığınızı düşünmesi için aldatmak üzere bir mıknatıs veya başka bir manyetik nesne kullanmaktır. Öbür bir yöntem ise oyuncak aygıtının tepesine kadar uzanabilecek uzunlukta bir ip veya tel kullanmaktır; böylece reel bir ödül olarak kaydolunmadan bir ödülü alta vazgeçebilirsiniz.

Bu yöntemlerden hiçbiri sizin için işe haylazsa, ataç gibi besbelli bir şey kullanmayı deneyin veya dikiş iğnesini cihazın altındaki sensörden geçirin. Bu, tüm mekanizmalarını tetiklemesi için onu aldatabilir ve istediğiniz ödülle sonuçlanabilir.

Google Mayın Tarlası Oyunu Oyna içeriğimize göz atın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın